Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

O yavru köpek hakkında flaş gelişme!

Pamukova da 6 aylık köpeğe tecavüz iddiasında son dakika gelişmesi yaşandı.. Yavru köpeğe gönderildiği kapsamlı bir klinikte rapor verildi.. Raporda tecavüz bulgusu yok..!

13:37   |   15.05.2019
Haber Resmi

Pamukova da hafta başında bir grup hayvan sever besleme yaptıkları sırada hareketlerinden şüphelendikleri 6aylık yavru köpeği Geyve de Veterinere götürmüş, bağırsaklarında deformasyon ve yırtıklar nedeni ile yavru köpeğin tecavüze uğradığı iddia edilmişti. Ancak köy muhtarı Saadettin Özkan iddiaları yalanlamış, yavru köpeğin trafik kazası geçirdiğini iddia etmişti.


Yaşanan bu gelişmeler sonrası Pamukova Kaymakamlığı harekete geçti. Pamukova Kaymakamlığı İlçe Tarım Orman Müdürlüğü, Muhtar Sadettin Özkan vasıtası ile Geyve de bir veterinerde tedavi altında olan yavru köpeği, Sakarya da kapsamlı bir veteriner kliniğine gönderildi. 6 aylık yavru köpeğin klinikte yapılan muayenesi sonrası verilen raporda omurga bölümünde hassasiyet, kalça kemiğinde kırık ve çatlaklar olduğu tespit edildiği belirtildi. Raporda ayrıca üreme organında kanmalar olduğu ifade edildi.


Tecavüze uğradığı iddia edilen yavru köpeğin alınan raporunda tecavüzle ilgili bir bulgunun yer almaması dikkat çekerken, alınan rapor tecavüz iddialarının gerçeği yansıtmadığını belgeledi.

Mahalle Muhtarı Sadettin Özkan yaptığı açıklamada " Biz baştan beri yavru köpeğin mahallemiz girişinde trafik kazası geçirdiğini, o köpeğe baktığımızı, tecavüz iddialarının asılsız olduğunu söylemiştik. Sakarya da kapsamlı bir hayvan kliniğinden verilen rapor bizim haklı olduğumuzu gösterdi. " dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 61316 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2817 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Port
15.05.2019 18:52
Pamukova geyve halkı iyi insandır.
Gokhan bayrak
15.05.2019 15:48
Sadece birinin ortaya attığı bir iddianın üzerine gerçekmiş gibi burada yorum yazan .... bakalım ne diyecek..
Online Ziyaretçiler