Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Pamukova Stadı BAL için yenileniyor

Pamukova 1968'in Bölgesel Amatör Ligi'ne yükselmesinin ardından Pamukova Atatürk Stadı'nda yenilenme çalışmaları başlatıldı.

13:50   |   15.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
Pamukova Atatürk Stadı'nda Pamukova1968'in Bölgesel Amatör Lig'e yükselmesi sonrası Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Pamukova Belediyesi desteği ile yenileme çalışmalarına başlandı.
 
Yenileme çalışmaları kapsamında Pamukova Belediyesi hafriyat çalışmaları için iş makineleri ile çalışmaya başlarken, stadın zemini Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yeniden çimlendirilecek.
 
Stadın yenileme çalışmaları kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi ise stadın tribünlerini yenileyecek. Pamukova stadında karşılıklı iki seyirci tribünü inşa edilip kapasitesi artırılır iken rakip takım seyircileri için de tribün yapılacak. 
 
Pamukova Atatürk Stadı'nda ki yenileme çalışmalarının BAL'ın ilk karşılaşmasına yetiştirilmesi planlanırken, çalışmaların Ağustos ayının sonlarına doğru bitirilmesi planlanıyor. Pamukova Stadı 2019-2020 BAL sezonuna hazır hale getirilecek.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 30319 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2866 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler