Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

APEK kongreye gidiyor

Sınırlı Sorumlu Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) 69.Olağan Mali Genel Kurulu Haziran ayında yapılacak.

20:37   |   15.05.2019
Haber Resmi

Metin IŞIKER/MEDYABAR

APEK Başkanı Sebahattin Karasakal'ın yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından APEK mali genel kurul için yeniden toplantıyor.


APEK'in 2018 yılına ait 69. Olağan Genel Kurul Toplantısı  1 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 10:30'da Güneşler'de bulunan bir restoranda yapılacak.


Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın herhangi bir nedenle ertelenmesi halinde ikinci toplantı aynı gündemi görüşmek üzere 18 Haziran 2019 Salı günü aynı yer ve aynı saatte yapılacağı duyuruldu.


Genel Kurulda, APEK'in 2018 faaliyet yılına ait yönetim kurulu ve denetçiler raporları ile bilanço, gelir tablosu hesaplarının okunması, görüşülmesi gündem maddeleri arasında yer alıyor.


Toplantıda ayrıca Yönetim kurulu ve denetçiler raporları ile bilanço, gelir tablosu hesaplarının tasdiki, yönetim kurulu ve denetçilerin ibrası, Yönetim kurulu üyelerine ve denetçilere verilecek ücretlerin ve yollukların belirlenmesi ile 2019 faaliyet yılına ait iş programı ve bütçesinin okunması, görüşülmesi ve tatbiki hususunda yönetim kuruluna yetki verilmesi konusu görüşmeye açılacak.


Kongrede konuşma yapması beklenen APEK Başkanı Sebahattin Karasakal ise kooperatifin yatırımları hakkında bilgiler vererek, yeni dönem hedeflerini anlatacak.  

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 33556 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5177 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler