Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sarıyer maçında basına iftar

Sakaryaspor'un yarın akşamı Atatürk Stadı'nda Sarıyer ile oynayacağı Play Off Yarı Final maçının saatinin iftara denk gelmesi nedeniyle Sakarya Gazeteciler Birliği maçı izlemek için akredite olan basın mensuplarına iftar verecek.

15:02   |   16.05.2019
Haber Resmi
 

SGB Başkanı Zeki Aydıntepe, iftar saatinde görev yapmak zorunda kalan tüm basın mensupları için iftariyelik hazırlandığını belirterek, "Gerek Sakarya ve gerekse Sarıyer'den gelecek akredite olmuş tüm basın mensuplarının stadyumda iftariyelikleri hazır olacak. Ramazan paylaşmak ayı olduğu için bunu görev bilerek yerine getirmek istedik"  dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 60823 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3733 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
aaa
16.05.2019 19:40
zeki başkandan ricamız temel dene o elemanını ikaz etsin bizlerin basın mensubu arkadaşları çok sıkıştırıyor yok efendim tff gözlemcisi -temsilcisi çok titizmiş de fenaymışda paso sakaryalı basın mensuplarına baskı yapıyor lütfen onu uyarın basın mensuplarının fazla üzerine gelmesin zira hepsi işini biliyor akrediteli adamlar hava atmasına gerek yok samsunda gördük samsun tsyd yetkilileri sakarya basınını krallar gibi ağırladı basın oto şöförlerini bile misafir etti
Online Ziyaretçiler