Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şehrin menfaatine olan tüm çalışmaların yanındayız

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Hendek 2. OSB Başkanı Şükrü Bodur, Söğütlü 3. OSB Başkanı Muzaffer Güneşoğlu ve beraberindeki heyetleri kabul etti.

16:46   |   16.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Hendek 2. OSB Başkanı Şükrü Bodur, Söğütlü 3. OSB Başkanı Muzaffer Güneşoğlu ve beraberindeki heyetleri kabul etti. Hayırlı olsun dilekleri dolayısıyla teşekkürlerini ileten Başkan Yüce, çevre karşı duyarlı sanayinin gelişmesine destek olacaklarını ifade etti.
 
İstihdama büyük katkı
Başkan Yüce, "Sakarya bir tarım şehri olduğu kadar sanayi alanında da Türkiye'nin önde gelen şehirlerinden biri olacak. Ancak bu noktada çevreye karşı duyarlılık gösterilmesi gerektiğinin altını çizmemiz gerekir. Sanayicilerimiz şehrimiz istihdam rakamlarına, ekonomik gelişimine büyük katkı sunuyor. Şehrin menfaatlerine olan tüm çalışmaların yanındayız. İnşallah gelişen sanayimizle birlikte tarımda da Sakarya'yı hedeflediğimiz noktaya ulaştıracağız" dedi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 2051 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 924 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sinan
17.05.2019 04:07
Ne ziyaretlermiş kardeşim bee. Bitmez bilmeyen ziyaretler, diğer taraftan ekremin başka yerlere ziyaretleride bitmiyor. Artık icraat vakti. Şu dolmuş minibüs sıkıntısına dur vakti geldi. Şu merkezlerdeki köstebek yuvalarını düzeltme vakti geldi. Çark caddesine (mobilyacılar tarafı) pislik içinde olduğundan uğrayan kalmadı. Artık başla.
Online Ziyaretçiler