Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Metrelerce kabloyu çaldılar... Geriye sadece ayak izleri kaldı!

Akyazı Karaçalılık Mahallesinde yapımı süren bir işyeri inşaatına ait yaklaşık 12 metrelik elektrik kabloları kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çalındı.

17:14   |   16.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi
  9. Haber Resmi
Edinilen bilgilere göre olay, Akyazı'nın Karaçalılık Mahallesinde meydana geldi. Müttalip K. İsimli kişiye ait ve yapımı devam eden bir tekstil atölyesinin elektrik kablolarının çalındığı öğrenildi. İşyerinin dışında ve içindeki bütün kabloları çalındığı görüldü. Hırsızlar işyerine camdan girdiği ve duvarda ayak izlerini bıraktıkları görüldü.
 
Karaçalılık Merasında meydana gelen hırsızlık olayının ardından işyeri sahibi durumu kolluk kuvvetlerine bildirdi. Jandarma ekiplerince olay yeri inceleme ekiplerince olay yerinde parmak izi incelemesi yapıldı.
 
İşyeri sahibi yaklaşık 5 ay önce işyerimden Elektrik direğine kablo çektik. Yaklaşık 8-10 bin lira kadar para harcadık defalarca da yetkililere Elektriğimizi bağlamaları için başvurduk.Ekipler 5 aydır gelip bu durumu çözüme bağlamadılar ve sonunda kablo hırsızları elektrik direğine çekilmiş yaklaşık 12 metrelik bağlanmaya hazır olan kabloları çalarak kayıplara karıştılar.
 
Bu hırsızlık olayını Kaymakam Yakup Güney'e de bildirdiğini belirten Kılıç mağdur olduğunu belirtti. Müttalip Kılıç şimdi hırsızların bulunmasını ve cezalandırılmasını istiyorum dereken kendi mağduriyetinin de bir an önce çözülmesini istediğini belirtti.
Alaattin Onur/Akyazı
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 7680 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2723 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler