Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hendekspor'da kriz! Futbolculardan açıklama

BAL Ligi'nde şampiyonluğu averajla kaçıran Hendekspor takımı oyuncuları ligin bitmesinin ardından maç başı ücretlerinin yatmadığını söyleyerek basın açıklaması yaptı.

17:46   |   16.05.2019
Haber Resmi

SPOR264.COM

Ligin son haftası averajla şampiyonluğu kaçıran Hendekspor'da ligin bitmesinin ardından futbolcular maç başı ücretlerinin yatmadığını söyleyerek kamuoyuna seslendiler. Hendekspor takımı futbolcularının ortaklaşa yaptığı açıklamada şu sözlere yer verildi; 


"Hendekspor'un başarısı için lig başından sonuna kadar terimizin son damlasına kadar mücadele ettik ve şampiyonluğu avaraj ile kaçırdık. Yönetim, son maçtan sonraki Pazartesi günü kalan maç başlarınızı bugün yatırıyoruz deyip helalleştikten sonra hiç bir ödeme yapılmamış ve bizi yaklaşık 1 aydır oyalamaktadırlar.


Yakın zamanda yapılan basın toplantısında kasamızda paramız ve çeklerimiz mevcut denilmesine rağmen alacaklarımız ödenmemiştir.

Parasızlıktan dışarı çıkamaz hale geldiğimizi evli barklı çoluğu-çocuğu olan insanların çok zor günler geçirdiğini belirtmek istiyoruz. Bizler sadece bu mesleği yapmaktayız ve evimize ekmeğimizi sadece futboldan kazandığımız para ile götürmekteyiz. Bizler sadece emeğimizin karşılığını istiyoruz bu konuda bize yardımcı olunmasını istiyoruz.


Teşekkürler

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 6418 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3785 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
İslam Arslanoğlu
16.05.2019 18:08
Bir maç başı yatmadı diye bu kadar gürültü yapmayın bazı takımlarda 6 aydır para alamıyorlar son haftalarda boş yere maç verdiniz özellikle beylerbeyi maçını 2/0 öndesin 2 gol ye maçı ver ayıp ayıp
Online Ziyaretçiler