Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 17 Mayıs Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:26   |   17.05.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
KONUT SATIŞI DİBE VURDU

Sakarya'da konut satışları Nisan ayında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 33 oranında azaldı. İlk el satışlardaki gerileme ise yüzde 56'ya ulaştı. Türkiye ortalaması ise yüzde 18.


Yenisakarya
BİZ MERHAMET MEDENİYETİYİZ

Sakarya'daki koruyucu aileler ve çocuklarla bir araya gelen Vali Nayir, "Merhamet medeniyetinin temsilcileri olarak bugün burada kültürümüzün en güzel örneklerini görüyoruz" dedi.


Sakaryahalk
NECATİ TAMAM SIRA MUSTAFA'DA

Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında halen aranan Sakarya eski İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş'ın zamanında terfi ettirdiği Müdür Yardımcısı Necati K., önceki gün jandarmanın yol kontrolü sırasında yakayı ele verdi. Necati K. yakayı ele vermesiyle birlikte gözler firati Mustafa Aktaş'a çevrildi.


Yenigün
ÜCRET KAVGASI

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin (SUBÜ) Camili'de bulunan Adapazarı Meslek Yüksekokulu'nda öğrenim gören öğrencilerle Cali hattı minibüşçüleri arasında ücret verilmediği iddiasıyla çıkan tartışma kavgaya dönüşünce öğrenciler minibüslere binmeme eylemi başlattı.


Adapazarı Akşam Haberleri
KARAR VERİN ARTIK!

Sakarya'ya sözü verilen 1000 yataklı şehir hastanesinin nereye yapılacağı na dair bir türlü karar verilemiyoru. Yer belirleme konusunda ciddi belirsizlik ve ikilem var.


Adapostası
2 TL İÇİN DEĞER MİYDİ?

Camili Mahallesi'nde bulunan Adapazarı MYO'da sınava giden iki öğrenci, 2 TL vermedikleri iddiası ile minibüs şoförleri tarafından darp edildi. Yaşanan olay sonrası okul önünde durakta öğrenciler dolmuşa binmeme eylemi yaptı.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 22049 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1987 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler