Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Prof. Bezci yazdı Ali Bektaş 'Mahalle dedikoducusu' dedi!

'Dekan gelinini işe aldı' iddiasını gündeme getiren SAÜ'lü Profesör Bünyamin Bezci,bu kezde Minibüscüler Odası Başkanı Ali Bektaş ile kapıştı.Bektaş Bezci için sert konuştu..

10:59   |   17.05.2019
Haber Resmi

 MEDYABAR.COM:-  Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bünyamin Bezci'nin bir dekan meslekdaşı için  'Gelinini işe aldı' yorumu sonrasında Bezci bu kezde  Adapazarı Minibüscüler Odası Başkanı Ali Bektaş ile kapıştı..
 Bir süra önce adı Prof., A Haber'de katıldığı programda İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 'Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu' kurulması önerisinin reddedilmesini "CHP, uyuşturucu komisyonu diyerek, uyuşturucuya özendiriyor" sözleriyle gündeme gelen Prof. Dr. Bünyamin Bezci, Sakarya Üniversitesinin iki  öğrencisinin minibüs şöförleri tarafından dövülmesiyle ilgili sosyal medya hesabından olayın haberini paylaşarak Minibüscüler  Odası Başkanı Ali Bektaş'ı ima ederek ''Kasaba Şerifinin en yakın dostlarından biri dolmuşçuların başıysa daha çok dolmuşa geliriz 'diye yazdı.
 Bunun üzerine minibüscüler  Odası Başkanı Ali Bektaş da ''Bünyamin bey ortada bir sorun var şiddeti kimse meşru göremez biz bu olayın takipçisiyiz burada sorumlulukla hareket ediyoruz her zaman her şartta mağdurun yanındayız.Sizin keyfiniz yerinde insanlara hakaret edip kendinizi tatmin etmeye çalışıyosunuz bilim insanları memlekete yararlı işler yapmanın peşinde koşarken senin mahalle dedikodusucu gibi hareket etmeni hiç yakıştıramadım lütfen akademik ciddiyete bağlı kalalım'diye cevap verdi.
 Prof. Bezci, Bektaş'ın sözlerine cevap yazmadı.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 33315 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 9838 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sakarya54
25.05.2019 11:10
sakaryanın minübüscüler derneği başkanına sormak lazım ; hangi tahsili yapmış , belediye ile ne tür bir ilişkisi var,sakaryanın trafik sorununa proje üretmişmi üretmişse nedir...köy kahvesinde okey oynamakla bu işler nasıl yapılıyor..bu kadar kötü minübüs güzergahlarını nasıl düzenlemişler..bunlara önce cevap versin sonra hoca ya laf söylesin
Harbici
18.05.2019 03:53
Ne oldu medyabar, arayan soranmi olduda yorumlari yayinlamiyorsun, haberide anadayfadan kaldirmissin.. Hayirdir Medyabar??
adem
17.05.2019 16:11
AKILLI OL BÜNYAMİNNNNN
bı bilen
17.05.2019 16:09
ali bektaş nein oluyor medyabar
Online Ziyaretçiler