Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 20 Mayıs Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:32   |   20.05.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya

SAVAŞ GİBİ 

Husumetli iki aile arasında tarlada çıkan silahlı kavga hastanede devam etti. Olayda 4 kişi yaşamını yitirdi, 2'si polis 11 kişi yaralandı. 


Yenisakarya

YARALILARI DA VURDULAR 

Arifiye ilçesinde bir arazide husumetli iki ailenin fertleri arasında çıkan silahlı kavga sonucu 4 kişi öldü, 7 kişi yaralandı. Yaralıların kaldırıldığı hastane önünde yaşanan kavgada ise ateşlenen tüfekten çıkan saçmalar ise 1'i polsi 2 kişi daha yaralandı . 


Sakaryahalk

ARİFİYE'DE DEHŞET GÜNÜ 

Kumbaşı Mahallesi'ndeki tarlada çıkan olayda 6 kişi silahla yaralandı. Yaralılardan 4'ü hastanelerde can verirken, iki yaralı ise tedavi altına alındı. Olayı duyup hastanenin önüne gelen tarafların yakınları bir anda acil servis önünde birbirine girdi. Burada çıkan olayda ise pompalı tüfekle ateş açan şahıs 2'si polis 6 kişiyi yaraladı. Yaşanan dehşet sırasında 12 kişi yaralandı. 


Yenigün

4 ÖLÜ 7 YARALI

Arifiye Semerciler Mahallesi'ndeki muhtarlık seçimleriyle neeniyle iki aile arasında yaşanan husumet dün silahlı çatışmaya döndü. İki taraftan ikişer kişi olmak üzere 4 kişi hayatını kaybederken 3 kişi yaralandı. Hastane acilindeki ikinci olayda ise , 2'si polis 4 kişi daha yaralandı. 


Adapazarı Akşam Haberleri

KAVGA DEĞİL KATLİAM 

Arifiye ilçesinde tarla sınırı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 4 kişi öldü 11 kişi yaralandı. Olay sonrasında yaralıların kaldırıldığı Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çatışma yaşandı.


Adapostası

ORTALIK KAN GÖLÜNE DÖNDÜ

Arifiye ilçesinde, arazide, husumetli iki ailenin fertleri arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi öldü. 11 kişi yaralandı. Yaralılar SEAH ve Toyatasa Acil Yardım Hastaelerine kaldırıldı. 


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 22025 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3214 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler