Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 21 Mayıs Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:56   |   21.05.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya

STB'DEN FUAR MÜJDESİ

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Sakarya'ya bir fuar alanı kazandırmak için yapılan girişimlerden olumlu sonuçlar alındığını duyurdu.


Yenisakarya

BİR: BARUT YOK GERİSİNİ SAYMA 

SUBÜRektörü Prof. Dr. Sarıbıyık, üniversitenin geldiği noktayı 2. Mahmut'un Selimiye kıssasıyla özetledi. ; Neden top atışı yapılmadı ? Çavuş; Efendim 18 sebebi var. Padişah;Say bakalım. Çavuş; 1-Barut yok. Padişah; Tamam gerisini sayma."


Sakaryahalk

BEZCİ BU GÜCÜ NEREDEN ALIYOR!

Esnaf ile üniversite öğrencileri ücret anlaşmazlığından kavga etti. Akademik kadrodan tutunda öğrencisine kadar, esnafından tutunda müdürüne kadar herkes bu tatsız olaydan üzüntü duydu. Ama bir profesör var ki yaşananlar karşısında üzüntü duyacağına olayı körüklüyor. Peki ama bu profesör bu gücü nerden alıyor.


Yenigün

GERGİNLİK BİTMEDİ!

Arifiye Kumbaşı Mahallesi'ndeki çim tarlasında 4 kişinin ölümü, 7 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı çatışmayla ilgili olarak jandarma 4 şüpheliyi gözetim altına alırken mahalledeki gerginlik hala sürüyor.


Adapazarı Akşam Haberleri

HER AY 10 MİLYON ZARAR

Büyükşehir Belediyesi Mayıs toplantısı 2'nci birleşiminde Başkan Ekrem Yüce, CHP'li Meclis Üyesi Şaban Koludra'nın açıklamalarının ardından acı rakamı paylaştı.


Adapostası

KİRALARI DÜŞÜRÜN 

Son aylarda kentin en işlek caddelerinde esnafın kepenk kapatmasında yüksek kira bedellerinin etkisinin büyük olduğu savunuluyor. Esnaf, odalar ve dernekler kiraların düşürülmesini istiyor.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 22127 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1633 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler