Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

RATED Sakarya medyasını iftara bekliyor!

RATED, geleneksel hale getirdiği medya itfarını Cuma günü Ormanpark'ta düzenleyecek

14:59   |   21.05.2019
Haber Resmi

Kısa adı RATED olan Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği, geleneksel medya iftarını Cuma günü düzenleyecek. 


Önceki yıllarda olduğu gibi Ormanpark'ta düzenlenecek olan iftar yemeğine Sakarya basının yanı sıra, protokol üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katılması bekleniyor. 


Dernek başkanı Remzi Adıyaman, "Önceki yıllarda olduğu gibi tüm basın kuruluşu çalışanlarının bir araya geleceği, neşeli vakit geçireceği bir iftar daveti olacak. Tüm basın emekçilerini bekliyoruz" ifadelerini kullandı. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 24059 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1859 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
27.05.2019 15:18
Arkadaşlar benim de merak ettiğim bir şey var. Basın neden bunun haberini yapmadı.Mesela: Çoğu Davetli aç kaldı, mesela Yer Bulamayan Davetliler Kendine Lokanta Aradı, mesela Kimi Yer Kimi Bakan Kıyamet Ondan Kopar, Yerin Yoksa Çağırma Vb........Hadi çıksın bir yiğit.
hemşeri
27.05.2019 15:13
Medyabar da bu kötü sonucun farkında olacak ki haberi RATED iftarından önce yapmış. Sonrasını yapmamış demek ki ileri görüşlü:)))
Ya Nasip
27.05.2019 15:09
Amanda aman iftar mı vermişler. Ah sevsinler. O günkü iftar kıymetin koptuğu an ve yerdir. Kimi yedi kimi baktı çünkü. Kim mi yedi gazeteciler kendi kendine yedi içti.Of afiyet olsun. Körlerle sağırlar birbirini ağırladı. Hadi bunu da haber yapın, hadi ama olur mu? Kendi kendini nasıl haber yapsınlar yazık...
objektif
27.05.2019 14:34
Hiçte iyi planlamış bir davet olmadı maalesef. Çoğu davetli oturacak yer bulamayıp oradan ayrılmak zorunda kaldı. Ya davet etmeyeceksiniz ya da davet edilen kişi sayısına göre organizasyonu yapacaksınız. Laf olsun diye de kimseyi davet etmeyeceksiniz. RATED gibi bir teşkilatın yaptığı sözüm ona büyük bir organizasyonda oturma planı yer kapma ve yer tutma usulüne göre işledi. Çok da ayıp oldu.
Online Ziyaretçiler