Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 25 Mayıs Cumartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:48   |   25.05.2019
Haber Resmi
BİZİM SAKARYA
BÜYÜK HEDEF
Ekonomideki daralmaya rağmen frene basmayan hedeflerini aşağı yönlü revize etmeyen Gizemfrit, Çin'de gelecek yıl pazar lideri olmayı planlıyor.
 
YENİ SAKARYA
118 YILDIR SÜREM GÜZEL GELENEK
Köylerine gelen imama her ailenin bir gün yemek getirmesiyle başlayan iyilik hareketini 118 yıldır geleneksel hale dönüştüren Açmabaşı sakinleri, ramazanda oruçlarını aynı iftar sofrasında açıyor.
 
SAKARYA HALK
NEREDESİNİZ NEREDE!
TOPÇA KAtlı Kavşağı'nın üstü bitti ama alt kısmı bitmedi. Yarım kalan kısımla ilgili vatandaştan gelen sayısız şikayele birlikte dün sayfayı bir sayfa haber yaptık. Yaptığımız haber sonrasında vatandaşlar "Seçim öncesi verilen sözün yarısı tutuldu ama diğer yarısı tutulmadı. Bize söz veren milletvekilleri nerede?" diye sordu.
 
YENİGÜN
SAÜ'DE CÜBBE KRİZİ!
Sakarya Üniversitesi'nde (SAÜ) mezuniyet töreninde giyilen cübbeler her yıl olduğu gibi bu yılda tören öncesinde krize yol açtı. Öğrencilere yüksek fiyatla satıldığı öne sürülen cübbeler için suç duyurusunda bulunuğu belirtiliyor.
 
ADAPOSTASI
İNŞAAT ÇÖKÜŞTE
Ekonomik krizden dolayı inşaatların durma noktasına geldiğini ileri süren SATSO Mimarlık ve Mühendislik komitesi Başkanı İlker Ergül, "Sakarya'da özellikle inşaa sektörü ve bu sektöre bağlı iş kollarında sıkıntı yaşanıyor" dedi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 173170 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3132 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler