Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ameliyatsız Göz kapağı estetiği: PLEXR

Özel İnci Göz Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Abdulhekim Yarbağ, Estetik sağlığı alanında son günlerde en çok konuşulan konu olan PLEXR uygulaması hakkında açıklayıcı ve ilgi çekici bilgiler verdi.

09:40   |   27.05.2019
Haber Resmi
Özel İnci Göz Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Abdulhekim Yarbağ, Estetik sağlığı alanında son günlerde en çok konuşulan konu olan PLEXR uygulaması hakkında açıklayıcı ve ilgi çekici bilgiler verdi.
 
Uzm. Dr. Abdulhekim Yarbağ, "Ameliyatsız göz kapağı estetiği yöntemi diye bilinen Plexr Soft Surgery, Cildin yüzeyindeki elektriksel enerjiyle havadaki gazı, iyonize ederek plasma enerjisine dönüştürür. Plazma enerjisi cilt yüzeyinin üst katmanına etki ederek sorunlu bölgenin buharlaşmasıyla (süblimleşme) yeni doku oluşumunu sağlar. Herhangi bir leke veya iz bırakmadan son derece güvenli bir şekilde azsayıda seans ile en etkili sonucu verir." diye söyledi. 
 
Özel İnci Göz Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Abdulhekim Yarbağ, Plexr ile ilgili görüşlerini açıklamaya şöyle devam etti; "Ameliyat olmak istemiyen, Etkili sonuç almak isteyen kişiler için en uygun tedavi seçeneği olan Plexr, göz kapağı düşüklüğü ve Gevşekliği bulunan, bundan dolayı yorgun görünen kişilerde, cerrahi gerektirmeyen, genel anestezi gerektirmeyen, sonrasında iyileşmesi daha kolay olduğundan dolayı tercih edilen bir yöntemdir."
 
Uzm. Dr. Abdulhekim Yarbağ, ameliyatsız estetik sağlığı uygulaması  olan Plexr 'ı amaçlar ve uygulama alanları olarak değerlendirdi ve sözlerine şöyle devam etti;
 
AMAÇLAR:
Sıkılaştırma
Rejuvinasyon (yenilenme)
Biostimülasyon (biyolojik gençleştirme)
Yeniden biçimleme
 
UYGULAMA ALANLARI:
Ameliyatsız göz kapağı estetiği (Blefaroplasti)
Göz altı ve göz çevresi sıkılaştırma
Dudak üstü çizgiler
Yüz ve vücut sıkılaştırma
Leke tedavisi
Karın bölgesi sıklaştırma
Akne tedavisi (aktif) ve  diğer nedenlerden kaynaklanan Skar'ların düzeltilmesi
Fibrom, Ben, Siğil, Keloid, Ksantelazma, Discheratoma tedavisi
Her renkte dövmenin çıkarılması
Dilate Periumbilikal çizgilerin tedavisi
Stria (çatlak) tedavisi
 
Özel İnci Göz Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Abdulhekim Yarbağ, son olarak; PLEXR: Ameliyatsız, kansız, dikişsiz, izsiz tedavi olanağı sağlar diyerek sözlerini tamamladı.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Kadın-Sağlık

Medyabar.com bugun 205427 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3489 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler