Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Dünya Tütünsüz günü kutlandı

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Dumansız Hava Sahası uygulamalarına dikkat çekmek ve tütün ürünleri alışkanlıklarından kurtulmak isteyenlere destek vermek amacıyla farkındalık etkinliği düzenledi.

15:36   |   31.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
Hendek İlçe sağlık Müdürü Uzm. Dr. Burcu Başaran Güngör ile Sigarayı Bırakma Polikliniği sorumlu Dr. Büşra Demirci, İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli ve vatandaşların destek verdiği etkinlikte halka tütün ve tütün ürünlerinin zararları anlatıldı.
 
İlçede gerçekleştirilen etkinlikler çerçevesinde Hendek Belediyesi de ziyaret edildi. Dünya Tütünsüz Günü nedeniyle İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli etkinlikte mavi-beyaz giysiler giyerek, dumansız hava sahası bildirimleri ile vatandaşın dikkatini çekerek bilgilendirici broşürler dağıttı. 
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Kadın-Sağlık

Medyabar.com bugun 194209 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2174 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
nurettin kartal
01.06.2019 12:05
Öncelikle Hendek sağlık müdürlüğünü yaptıkları bu etkinlikten olayı tebrik ederim ve benim gibi sigara içmeyen ve sigara içilen ortamdan rahatsız olan kişileri koruma adına yaptıkları çalışmalardan dolayı da teşekkür ederim.Maalesef zehir içiciler ne yaparsanız yapın bu alışkanlıklarından vazgeçmiyorlar.Üniversitede öğrencilerime sigarayı bırakmaları durumunda ders geçmelerinde yardımcı olacağımı söylediğim halde hiçbir öğrencim bu çağrıma uymadı sigarayı bırakmadı.Ramazandayız ve çeşitli vesilelerle iftarlar veriliyor bütün gün sigara içmeyen insanlarımız iftarda çorbasını içer içmez çevresindekilere aldırış etmeden onları rahatsız edip etmediğini düşünmeden sigaralarını yakıyorlar ne diyelim Allah ıslah etsin. Öğr.Gör.Nurettin Kartal
Online Ziyaretçiler