Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Söğütlüspor futbolcuları isyan etti, "Paramızı ödeyin"

Süper Amatör Ligi'nde mücadele eden Sçğütlüspor futbolcuları ödemelerini alamadıkları için bir basın bildirisi yayınladılar.

12:03   |   01.06.2019
Haber Resmi
Bu sezon Sakarya Süper Aamtör Ligi'nde mücadele eden Söğütlüspor tüm olumsuzluklara rağmen ligte kalmayı başarmışlardı.
 
Sezonun bitmesine rağmen hala ödemelerini alamadıklarını söyleyen Söğütlüspor futbolcuları bir açıklama yayınladı. Açıklamada sözler verilmesine rağmen bizi mağdur bırakan kim varsa bu mübarak günlerde hakkımızı helal etmiyoruz denildi.
 
İŞTE O AÇIKLAMA
2018-2019 Sakarya Süper Amator Ligi'nde Söğütlüspor formasıyla çıkıp eldeki imkanlarla takımı ligde tuttuk. Kar kış demeden maaşlarımızın duzenli ödenmemesine rağmen idmanlara çıkıp müsabakalara katılım sağladık.
 
Bir tane arkadaşımız da para yüzünden sahaya çıkmamazlık yapmadı. Hocamıza olan saygımızdan ve yönetimimize olan güvenden dolayı bir kez bile tereddüt etmeden elimizden geleni yaptik. Ne var ki lig bittikten sonra olan seçimlerden dolayı seçim uzeri belediyeden para çıkkmıyor denilerek oyalama süreci başlamış, daha sonrasında ise genel kaptanımız Selim Duman ve baskanımız Sami Aydın'a sözler verilerek bu paralar verilecek sizler sıkıntı yapmayın dendi. Sonrasında ise sorduğumuzda belediye başkanı ile konuşamadik denildi. Aynı binada olan birisi ile nasil görüşülmüyor bunu sizin takdirinize birakiyorum.
 
Son görüşmede ise Ramazan Bayramı'ndan önce ödemeler yapılacak diye bilgi verildi ise de bugün itibari ile 31.05.2019 tarihinde belediye baskanımız Koray Oktay Özten belediyenin çok borcu var kimseye ödeme yapamam demiştir. Acaba belediyenin çok borcu var diyen sayın baskan ülkenin çok borcu var diye belediye baskanlık maaşını devlete bırakıyor mu bunu bizlerde merak ediyoruz? 
 
Son olarak hakkimizi helal etmiyoruz bu mübarek günlerde bizi mağdur edenleri Allah'a havale ediyoruz. Unutmayin ki mazlumun ahı yerde kalmaz Allah er ya da geç çıkartır.
 
SÖGÜTLÜSPOR TAKIMI FUTBOLCULARI
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 22017 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5021 kere okundu
YORUMLAR 18 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
İsmail Bir
02.06.2019 23:16
Söğütlü Spor Kulübünün bir yönetimi vardır. Bütçe oluşturmak ve bunu etkin kullanmak öncelikle bu yönetimin ve önceki belediyenin uhdesindedir. Kulübün bu hale gelmesinin faturasını Koray Bey'e kesmek haksızlıktır. Koray Bey gariban babasıdır. Kendisinden kaynaklanmayan bu sorunu da çözmek için azami gayret göstereceğine canı gönülden inanıyorum. Herşey Söğütlü için. İnancınızı kaybetmeyin. Başkanımıza güvenelim. Allah muvaffak etsin. Alnımız Ak, yolumuz Hak olsun. Selam ve dua ile.
Coşkun Yılmaz
02.06.2019 14:38
Sunuda unutmayalım Sami başkan ve selim abi yakışmadı hani kimsenin parası bu kulüpte kalmazdı bu çocukların hangisi size bugüne kadar mirin kırın etdi her dediğinize eyvallah etmedimi çıkın bu pisliği daha yukarılara gitmeden bir an önce temizliğin biraz vicdan lütfen
Coşkun Yılmaz
02.06.2019 14:35
Arkadaşlarıma bayram da vercez deyip mağdur etmek de nedir. Herkesin ihtiyacı var çoluğu çocuğu var bayram var seyran var sizin çocuklarınız bayrami beklerken futbolcuların çocukları babalarının gözüne baksın degilmi size guvenip beklemiş herkes. Allah var yukarda. Hani adalet ve kalkınma nerede adaletiniz.
Coşkun Yılmaz
02.06.2019 14:32
Koray bey Demirspor maçından önce gelip futbolculara sıkıntı yapmayın rahat olun demesini biliyorsa o için takımın maçlarına ziyarete gelip ahkam kesiyorsa. Bu borcu kabul etmeme gibi bir durum söz konusu olabilir mi. Kardeşim biz yüreğimiz ile çıkıp söğütlü için futbol oynadık. Benim kardeşlerim sakat oynadı çocuğu hastanede yatarken o takım icin oynadı.
Karaktersızler
02.06.2019 12:31
Sami bey selim duman sizler bu kadar dustunuzmu bir futbolcuların paralarını veremıyecek kadar futbolcular sızı satmadı kume dusurmedı ama sizler ve yeni belediye başkanı herkesin hakkını yediniz haram zıkkım olsun
Mehmet
02.06.2019 11:04
Böyle adamları insan içine almayın. sözünü tutmayan adamlara ihtiyacı yok sakaryanın. rezillik resmen
Ali Çakar
02.06.2019 08:09
eyüp ve kerem kardeşlerim sizi hala sahalarda görmek güzel ama bu şekil görmek değil tabi. umarım alın terinizin hakkını alırsınız..
Falcı ali
02.06.2019 03:27
Adamlar haklı ama.anlamadigim niye belediye ödüyor bu paraları belediyenin futbol kulubumu var.butun işi bitti futbol takımı mi yönetiyor.kimin parasını kime veriyor. Futbol takımı yöneticileri odesin.
Sefer Aydeniz
02.06.2019 03:12
Türkiye de borçsuz kaç belediye var merak ediyorum.Söğütlü belediyesi kurulduğundan beri her zaman borçlu devretmiştir. Hüseyin başkanda borçlu almıştır ve borçlu teslim etmiştir. Şimdiki başkan Koray başkanda borçlu almıştır göreceğiz ki oda borçlu devredecektir. Dün belediye altındaki bankamatikte sıra beklerken belediyenin ilan panosunu inceledim. Satılacak bağ bahçe tarlalar için ihale ilanını okudum. İyi para geleceği görülüyor. Para gelince de futbolcular alacaklarını alırlar(mı) herhalde.
Mehmet
02.06.2019 01:36
Böyle adamları insan içine almayın. sözünü tutmayan adamlara ihtiyacı yok sakaryanın. rezillik resmen
Zihniyetsizler
02.06.2019 01:34
Belediye paraları vermiyorsa sami bey bu paraları siz başka yerden bulup bu cocuklara vereceksiniz. Yada ordada adamım diye gezinmeyeceksiniz. Başkanlık parayı hazır yerden alıp vermek değildir. Her bakımdan oyuncuları magdur etmemektir. sizin gibiler yuzuden amatore kimsenin guveni kalmiyor kisiliksizler
Oguzhan Genc
02.06.2019 01:29
Söğütlü?lü olmayan Söğütlüspor futbol takımı :)
Zihniyet
01.06.2019 23:25
Selim duman ve sami aydın bu takıma söz verdi ama sözlerini tutmadı bu iş belediye başkan yardımcısı olupta fotoğraf çekmeye benzemez.
Sakarya
01.06.2019 23:10
Bunlar gibi Başkan yüzünden kimseye amatör ligte güven kalmıyor.çocukların hakkınız yiyip sonra bizi ilgilendirmiyor diyip çıkamaz kimse!Belediye vermiyorsa Takımın baskani baska yerden bulup bulusturacak o parayi verecek.Adam olan calisanin hakkini verir. Tüh sizin baskanliginiza kan emiciler. böyle haberler gordukce insanligimdan utaniyorum.
Selahattin Tezgel
01.06.2019 22:56
Öncelikle medyabar yetkililerine teşekkür ediyorum haberimizi dikkate aldıkları için ve söz verip te yerine getirmek her delikanlının harcı değildir biz hakkımızı istedik helal etmiyoruz ...
Eyyüp maden
01.06.2019 22:38
teşekkürler medyabar ılgınıze tesekkur ederım....
zihniyet
01.06.2019 21:21
Eski belediye ve ya yeni belediye başkanı değil konu bu durum eskiye yeniye bakmaz futbolcu ona göre haraket etmez eğer öyle olsaydı secim öncesi eski başkanın gidip yeni baskanin geleceği belliydi futbolcularda ozaman takimi kumemi dusuraeydi doğru olan bumuydu yani? Ki bu takım play off a kurulan geyvespor u geyvede yenip play off tan etmiştir. Ozaman futbolcular onurlu belediye ve yöneticiler onursuz ve gurursuzdur.
Sonsöz
01.06.2019 20:20
Bu paralarım ödenmemesinin sebebi eski belediye başkanı Hüseyin genç tir. Yani Hüseyin genç zamanından gelen borçlandır.Bu durumu Şuanki mevcut başkan Koray Oktay Özten e mal edilemez.
Online Ziyaretçiler