Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Danışmanlık teklifine 'Bu saatten sonra memur olamam'

Kocaeli Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sakarya Büyükşehir'e danışman olacak iddialarına yanıt verdi

19:37   |   02.06.2019
Haber Resmi

Üç dönem Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptıktan sonra 31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde yeniden aday olmayan İbrahim Karaosmanoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne 'danışman olacak' iddiaları ile ilgili Özgür Kocaeli Gazetesine konuştu..

YARDIMCI OLACAĞIM

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde 3 dönem başkanlık yapan tecrübeli siyasetçi İbrahim Karaosmanoğlu ile ilgili Sakarya yerel gazetelerinde; Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne "danışman olacak" haberi çıktı. Çıkan haberler ile ilgili olarak gazetemize konuşan Karaosmanoğlu, konuya açıklık getirdi. Karaosmanoğlu, "Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce benim arkadaşım. Kendisi beni arayarak yerel konularda danışmanlık yapmamı istedi. Arkadaşıma teşekkür ettim ama kendisine 'Bu saatten sonra memur olmak istemiyorum' fakat sana yardımcı olurum dedim" ifadelerini kullandı.

KOCAELİ MEDYASINDA YANKI BULDU.
Sakarya Büyükşehir Belediye  Başkanı Ekrem Yüce'nin, Kocaeli Büyükşehir eski Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu danışman olarak almak istemesi, Kocaeli'de ilgi uyandırdı.

Kocaeli Barış Gazetesi, İbrahimoğlu'nun danışmanlık teklifiyle ilgili olarak ''Kocaeli'yi Türkiye'nin en borçlu belediyesi yapan, Diyarbakır'a atanan kayyumun başkanlık makamını saraya dönüştürmesine koordinatör olduğu halde sessiz kalan Kocaeli Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesine danışman oluyor! Bakalım Sakarya, borç konusunda Kocaeli'yi sollayabilecek mi?'diye yazdı


BU HABERLE İLGİLİMedyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 197942 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 14337 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Pascal
03.06.2019 12:09
Sayın başkan madem bir ekibin yoktu madem kendi donanımın Sakarya yı yönetmeye yetmiyordu neden geldin bize Belediye başkanı oldun.. Bu Sakarya ya herşey müstehak..
mertt
03.06.2019 02:19
Borçlu olabilir ama vatandaş adam gibi hizmet görüyor e 5 otobandan daha kaliteli, Bizim burda her yer çukur her rant, Adam hiçbir piknik alanından para almıyor seka parkın uca bucağı belli değil her yer tertemiz.. Danışman olmasın direk başkan olsun..
Hasan Tambasan
03.06.2019 00:40
Karaosmanoğlu olmadı bari şu sinsi Örencikli yi al da köyüne dönsün . Sakın ha hemcericilik yapma. Adaletten uzaklaşırsın.Elin değmişken ulaşımda da bir işe yaramayan şımarık biri var.Yeter artık
Enstantane
03.06.2019 00:19
Sayın ekrem yuce karaosmanoglu olmadı bari şu park bahçelerdeki Trabzonlu tekniker meselesine bi el atsan diyorum hani demiştim ya ..
kertenkele
02.06.2019 22:25
SN.KARAOSMANOĞLU ÇOK GÜZEL CEVAP SÖYLEMİŞ..TEBRİK EDERİM...İHTİMAL VERMEMİŞTİM ZATEN.KABUL EDİP HAVADAN PARA ALMAYI DA BİLİRDİ..GERÇİ .BİZİM İŞ BİLMEZLERİN İÇERİSİNDE DELİ OLURDU ADAM..GURURLU ,AKILLI ADAMMIŞ..HELAL..
Erhan
02.06.2019 19:58
Borc konusunda bizim belediye yurtdisinda hastane acti ama yurtici belediye ainirlari icierisinde halen koy mezra kivaminda
Online Ziyaretçiler