Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Danışmanlık teklifine gelen yorumlara ağır tepki!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun oğlu, Tahsin Karaosmanoğlu, babasının Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden gelen danışmanlık teklifiyle ilgili haberler sonrasında gelen yorumlara ağzını fena bozdu

23:14   |   02.06.2019
Haber Resmi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na, büyükşehir belediye başkan danışmanlığı teklifi Kocaeli yerel medyasında yer bulurken, Karaosmanoğlu'nun oğlu o haberle ilgili sosyal medyada çıkan haberlere ağzını bozarak cevap verdi.


Kocaeli Koz internet sitesinin haberi şöyle..


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu gitti ancak gündemden düşmüyor. Karaosmanoğlu'na Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden teklif geldiği Sakaryalı medyabar.com tarafından gündeme getirilmişti. Bu teklifin ise kabul edilmediği öğrenildi. Ancak eski başkanın büyük oğlu Tahsin Karaosmanoğlu, küfürlerle dolu bir paylaşımda bulundu. 

Sosyal medya hesabından, yaşanan süreçte babası ve kendiyle alakalı iddialar olduğunu not düştü ve ağzına geleni yazdı. Bu tepki garip karşılandı. 

Tahsin Karaosmanoğlu, şunları yazdı, "Dün bazı gazetelerde, Babam İBRAHİM KARAOSMANOGLU ile ilgi, Sakarya büyükşehir belediyesine danışman olacağı ile ilgili bir haber çıktı. Babam zaten teklifi kabul etmedi. Ama bazı o....çocukları (kimse kusura bakmasın, başka terim yakıştıramadım) Babam ve bizimle alâkalı öyle yorumlar yazmışlarki buradan onları iddialarını ispata çağırıyorum. İspatlamazsanız ONUN BUNUN ÇOCUĞUSUNUZ diyorum. Hodri meydan. 
Artık efendilik dönemine son verdim. Bundan sonrada hakkımızda kim ispatsız iddialarda bulunursa istisnasız o.... çocuğudur."


İşte o paylaşım...

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 199484 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3945 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Tamam inşaallah
03.06.2019 18:27
Klavye delikanlılarına klavye delikanlılığı yapmış. Hiç de yakışmamış.
Sakaryalı
03.06.2019 00:31
Alooooo Klavye başında atıp tutanlara sağlam sövmüş:)))
Online Ziyaretçiler