Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bülent Uygun'dan Sakaryaspor sözleri

Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygun sosyal medya üzerinden 'Efsaneler ve Hikayeler' adlı programa konuk oldu.

12:14   |   03.06.2019
Haber Resmi

SPOR264.COM
Bülent Uygun, Efsaneler ve Hikayeler programında bir çok konuya değindi. Sakaryaspor'un düzgün bir yapılanmayla yine üst liglere çıkabileceğine vurgu yapan Uygun, Tatangalar'a da değindi. 

Bülent Uygun "Sakaryaspor kalbimizdeki en güzel yerlerinden birine sahip. Ekrem Karaberberoğlu hepimizi yetiştiren çok değerli bir hocamızdı. Ben, Aykut Yiğit, Aykut Kocaman gol kralı oldum. 200'e yakın futbolcu yetiştirmiş, futbolcu fabrikası dediğimiz, Tuncay Şanlı'yla noktalamış bir Sakaryaspor var. Bundan sonraki süreçte Mustafa Pekdemek geldi ve durdu. Ekrem hocayı kaybettik, o zamanki yetiştirme sistemini değiştirdiler. Ama Sakaryaspor bugün itibariyle doğru bir yapılanmayla birlikte futbolcu fabrikasına dönüşür.  Tekrar Süper Lig'de mücadele eder. Tatangalar dediğimiz benimde içinden yetişip tribünlerde tezahürat yaptığım bir takımın tekrar Süper Lig'e dönerek o taraftarı n görselliğini yaşaması en büyük temennimizdir. 
Çünkü taraftar futbolun en büyük güzelliği. Sakaryaspor futbolcu fabrikasıydı ama taraftarıyla önemli işler başardı. Bugün baktığımızda Kocaelispor, Bursa, Eskişehir, Göztepe olsun taraftarlarıyla lige renk katıyor. Sakaryaspor bunların önde gelen takımıydı. Yukarda dolu dolu yıllarımız geçti. Belki oynama şansım olamadı. Kocaelispor'da profesyonel oldum.
"dedi

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 23292 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 13172 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Onr
05.06.2019 23:04
Altyapıdan profosyonel olan topçulara bir bakın derim.Her alt yapıya giden topçu olmuyor.Olacagi varsa da her yerde olur.Zeki toçoğlu gitti,Tamer hoca halen duruyor.Uncuoglu daha piyasada yokken Tamer Ilaca n Aykutla Oguzla top oynuyordu.
Ali
04.06.2019 10:42
Bu adam ne zaman haber yapıldıysa sadece bla, bla, bla... Boş haberler. Elde var sıfır. Ben çıkıyorum. Herkese iyi sabahlar, iyi günler.
Hasan
04.06.2019 10:35
Nasıl ki ekrem karaberber bir dönem olarak başarı ve saygıyla anılıyorsa tamer ilacan da çocuklarımızın nasıl ziyan edildiği anlatılan bir dönem olarak anılacak
Hasan
04.06.2019 01:11
Sağolsun ak parti oraya da el attı. Bir milletvekili akrabası tamer efendi altyapının başına coreklendi. Kifayetsiz hocalar... Sakaryalı çocuklar çil yavrusu gibi dağıldı. Cocuklarini il dışına göndermeyeler de diğer amatör kulüplere verdi. Bravo toçoğlu bravo uncuoğlu bravo ak parti bravo tamer efendi bi alkış da sana
send işçi
03.06.2019 21:00
klüp acilen katarlılara satılmalı. bizde futbol izleriz bahaneyle.
kertenkele
03.06.2019 20:44
TUNCAY ŞANLI'YI EKREM KARABERBER DEĞİL TEKSPOR'UN ESKİ TEKNİK DİREKTÖRÜ TÜFAD SAKARYA BAŞKANI TAMER İLAÇAN HALI SAHADA KEŞFEDİP TEKSPOR'A ALMIŞ VE PROFESYONEL OLMASI İÇİN SAKARYASPOR ATAKIMI'NA VERİLDİ..TUNCAY ŞANLI SAKARYASPOR ALTYAPISINDAN YETİŞMİŞ DEĞİL..KASITLI OLARAK YANLIŞ LANSE EDİLİYOR..
Alttire54
03.06.2019 12:37
E hadi, ne bekliyorsun. Katarlıkara peşkeş çekmek yok ama.
Online Ziyaretçiler