Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Akyazılı gazeteciler son iftarda buluştu

Yenigün Gazetesi Akyazı temsilcisi Salim Özyılmaz'ın vermiş olduğu 7.geleneksel iftarını Ramazanın son günü Akyazı İnci Pizzada gerçekleşti.

12:35   |   04.06.2019
Haber Resmi


Her yıl Ramazan ayının son günü Arife günü düzenlenen ve geleneksel hale getirilen iftar yemeği bu yılda gerçekleşti. Akyazı'nın duayen gazetecisi Salim Özyılmaz tarafından Akyazılı gazetecilere ve dostlarına verdiği iftar yemeği İnci Pizza Restoranında yapıldı.
İftar programına Yeni Haber gazetesi Akyazı Temsilcisi ve Bizim Akyazı haber sitesi sahibi Kenan Certel, Demirören Haber Ajansı muhabiri Akyazi.net Genel yayın yönetmeni ve Medyabar.com ve TV 264 Akyazı Temsilcisi Alaattin Onur, Radyocu ve Gazeteci Remzi Armağan, Akyazi.net sitesi Editörü Davut Kaya ve aynı sitenin Muhabiri Hacı İbrahim Aydın, Emekli İmam Osman Aydın, Kaymakamlık personeli Cengiz Bilgin ve Murat Bilgin katıldı.
İftar programının ardından kısa bir konuşma yapan Özyılmaz her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz iftar programına iştirak ettiğiniz için teşekkür ederim. Ömrümüz uzun olursa ilerleyen yıllarda da devam etmek ümidiyle diyerek sözlerini tamamladı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 22013 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1125 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler