Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Akyazı'da protokol bayramlaşması yoğun geçti

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından tertiplenen Ramazan Bayramı protokol bayramlaşması Cevat Ayhan Camii belediye çay bahçesinde gerçekleşti.

18:19   |   04.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi
Geçtiğimiz yıllara göre hayli kalabalık olan bayram programında konuşan ilçe Kaymakamı Yakup Güney ilçe halkının bayramını kutlarken bayram birlik beraberlik demek Ramazan Bayramımızın ülkemize, ilçemize, birlik beraberliğe, huzura, barışa, kardeşliğe vesile olmasını diliyorum." dedi. 
 
Kaymakam Yakup Güney bayram dolayısıyla başka illerden Akyazı'ya gelenlere de dönüş yolunda kurallara uymalarını, emniyet kemerlerini mutlaka takmalarını ve yorgunluk hissettiklerinde de durup dinlendikten sonra yola devam etmelerini istedi.
 
Belediye Başkanı Bilal Soykan huzur içinde, güzellikler içinde bu bayramı idrak etmemizde vesile olan başta güvenlik güçlerimiz olmak üzere silahlı kuvvetlerimizin ve ilçe halkının bayramlarını kutlarken ramazan ayı boyunca tutulan oruçların yapılan ibadetlerin kabul ve makbul olmasını diledi.
 
İlçe müftüsü İzzet Şener yaptığı bayram duasında birlik be beraberlik mesajları verirken huzurumuz için gece gündüz canları pahasına çalışan asker ve polis personeline kolaylıklar diledi.
 
Bayramlaşma programına Kaymakam Yakup Güney, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP'li yöneticiler, Akyazı İlçe Müftüsü İzzet Şener, İlçe JandarmaKkarakol Komutanı Teğmen Hasan Alataş, Akyazı Emniyet Müdürü İsa Coşar, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Alaattin Onur/AKYAZI
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 21969 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1196 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler