Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Cihangir İslam Pamukova'da bayramlaştı

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam Sakarya İl teşkilatında yapılan bayramlaşma programından sonra Pamukova ilçe teşkilatında düzenlenen bayramaşmaya katıldı. Saadet Partisi'nin Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün'ün de hazır bulunduğu bayramlaşmada İlçe Başkanı Kemal Taş, herkesin bayramını tebrik etti.

11:34   |   06.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

31 Mart yerel seçimlerinde gayretle çalışarak Pamukova belediyesine partisinin mührünü vuran teşkilat üyelerini ve Belediye Başkanı Güven Öğün'ü tebrik eden Milletvekili Cihangir İslam, ülke gündemi ile iligili değerlendirmelerde bulundu. Partililerin bayramını kutlayan İslam,  23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine değinerek, "İster iktidar partisi kazansın, isterse kaybetsin. Kıyamet kopmaz. Öyle bir havaya sokuyorlar ki ülkeyi, sanki varlık veya yokluk mücadelesi veriyoruz, beka problemi varmış gibi bir tavrın içerisine giriyoruz." dedi. 


İslam şöyle konuştu;  "Biz ne kimsenin karşısında ne de kimsenin yanında bu seçime gidiyoruz. Bunu söylerken husumet beslediğimizi veya birileriyle dost olmak istediğimizi kastetmiyorum. Biz hakkı üstün tutmak üzere varız. Bütün siyasilerden temel farkımız budur. Biz hakkı üstün tutarak hem cenabı Hakk'ın rızasını kazanacağımıza hem de topluma huzur ve barış getireceğimize inanıyoruz." diye konuştu.


Saadet Partisi Pamuova Belediye Başkanı Güven Öğün'ün başarısının hiç küçümsenmemesi gerektiğini işaret eden Milletvekili Cihangir İslam "Bu ilçede yaklaşık 3 dönemdir bir AKP egemenliği vardı ve bu kardeşimiz Saadetli kardeşlerimizle gayret içinde çalışarak seçimi kazandı ve Saadet Partisi'ni iktidara getirdiler. Artık bugünden sonra Pamukova halkı için çalışarak, Milli Görüş belediyeciliğinin hizmetlerini en iyi şekilde hayata geçirecektir." dedi. Güven Öğün de kendilerine gösterilen teveccühü boşa çıkarmayacağını belirterek, en iyisini yapmak için gayretle çalışacaklarını söyledi.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 205053 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2778 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Yunus Emre
12.06.2019 21:39
GÜVEN KARDEŞİM BU İNSANLAR SENİ İKTİDAR YAPMADI. VEFALI OL VE BUNLARDAN UZAKLAŞ. YOKSA BULDUĞUNU KAYBEDERSİN. BANA İNAN.
SEMİH AK
06.06.2019 22:51
GÜVEN BEY DEĞİLDE BU MİLLET VEKİLİ ARKADAŞ OLSAYDI ADAY, BİR OY BİLE VERMEZDİK. CHP NERE...BİZ NERE
Online Ziyaretçiler