Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Saadet Partisi bayramda buluştu

Sakarya İl Teşkilatı tarafından tertip edilen geleneksel bayramlaşma programında partililer bir araya gelerek bayramlaştı.

12:12   |   07.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Sakarya İl Teşkilatı tarafından tertip edilen geleneksel bayramlaşma programına katıldı.  İslam, "Kim olursa olsun mazlumun yanında zalimin karşısında oluruz" diye konuştu.


Sakarya'da partililerle tek tek ilgilenen ve sorularına cevap veren İslam, "AKP ve MHP'yi hukukun yanında olmaya davet ediyoruz." diye konuştu.


Haksızlığa uğrayanların tepkisinin normal olduğunu söyleyen İslam, "Provokasyonlara imkan vermeden bu durumun halkımıza anlatılması isabetli olacaktır." dedi.

İslam, şöyle konuştu:

"Biz Saadet Partililer olarak; hak, hukuk ve adaleti sadece siyasette değil hayatın her alanında benimsemiş bir gelenekten geliyoruz. Hak yememek ve hakkını yedirmemek tutumunun yanındayız. Bizim meselemiz burada da bitmez. Hakkımız yenmiyorsa ancak ortada bir hak gasbı varsa; kim olursa olsun mazlumun yanında, zalimin karşısında oluruz. Zalime ise adaletten başka hiçbir vaadimiz yoktur."


Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay da ev sahibi olarak bayramlaşma programına katılım sağlayan herkese teşekkür ederek, bayramdaki birlik, beraberlik ve samimiyetin bundan sonrada devam etmesini temenni ederek, partililerle yakından ilgilendi.


Sakarya İl Teşkilatında yapılan bayramlaşmaya Cihangir İslam'ın yanısıra, Sakarya eski İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İlçe Başkanları, Gençlik Başkanı Mahmut Köroğlu, AGD Başkanı Ali Ahmet Çelik ve çok sayıda sakaryalı katıldı.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 196993 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2403 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
11.06.2019 14:10
Arka fondaki yazıyı lütfen silin önce kendinize çare bulun!!!
Online Ziyaretçiler