Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MHP'liler bu düğünde bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve il yöneticileriyle birlikte Taraklı'da MHP İlçe teşkilatından Halil Giden'in oğlu Samet Giden'in düğün cemiyetini katıldılar.

17:08   |   10.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve il yöneticileriyle birlikte Taraklı'da MHP İlçe teşkilatından Halil Giden'in oğlu Samet Giden'in düğün cemiyetini katıldılar. Düğün cemiyetinden sonra Milletvekili Bülbül, İl Başkanı Akar ve beraberindeki il yönetimi Taraklı'nın doğal güzelliği Karagöl Yaylası'nda, Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz ve Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı'nın misafiri oldu.


Milletvekili Bülbül ve beraberindekiler Yaylaya piknik için gelen misafirlerle uzun süre sohbet ettiler.


Başkan Pilavcı ilk resmi nikahı kıydı


31 Mart yerel seçimlerinde Taraklı'nın yeni Belediye Başkanı seçilen İbrahim Pilavcı, Şeyda ve Samet Çifti'nin Atatürk İlkokulu'nda gerçekleşen Düğün cemiyetine katıldı. Edilen dansın ardından genç çiftlerin Nikahını kıyan Başkan Pilavcı, gençlere ömür boyu mutluluklar diledi.Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 32389 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1990 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler