Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sağlık-Sen'den 112 Başhekimi Dr. Burçin Deniz'e ziyaret

Şube Başkanı Abdulah Sönmez ve Şube Başkan Vekili Abdullah Arı Başkan Yardımcıları Vedat İnan,Esma Serdar Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özer ile birlikte 112 Başhekimi Dr. Burçin Deniz'e hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu.

09:45   |   11.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
Şube Başkanı; Sahada hayatlarını ortaya koyarak bir hayatı daha kurtarmak için 7/24 zaman karşı yarışan  112 acil sağlık hizmeti çalışanlarımızın haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. 
 
Bizler Sağlık Sen olarak acil sağlık hizmetleri çalışanlarımızın her daim yanında olduk olmaya devam edeceğiz.Yetkili sendika olarak bu güne kadar 112 çalışanlarımız için önemli kazanımlara imza attık inşallah bundan sonra da atmaya devam edeceğiz.Değerli Başhekimimize yeni görevinde Rabbimizden muvaffakiyetle dileriz.
 
Başhekim; Sağlık sen Sakarya şube Başkanımıza  ve yönetimine ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.Acil sağlık hizmeti çalışanlarımız ile birlikte ilimize hizmet edeceğiz.İnşallah bu hafta yeni hizmet binamıza da taşınmış olacağız.Yeni projelerimiz ile çalışanlarımızın işlerini kolaylaştırıcı adımları atacağız.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 15169 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1468 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler