Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Adapazarı'nda yüzme kursları için son gün 14 Haziran

Adapazarı Belediyesi tarafından her yıl çocuklara yönelik düzenlenen ücretsiz yüzme kursu kayıtları devam ediyor. Son kayıt tarihi ise 14 Haziran Cuma.

15:47   |   11.06.2019
Haber Resmi

Adapazarı Belediyesi'nin bu yıl 7'ncisini düzenlediği ücretsiz yüzme kursları, tatile giren çocuklar için hem öğrenecekleri hem de eğlenerek vakit geçirebilecekleri eşsiz bir etkinlik olarak bu yıl da devam ediyor. 

Kursa kayıt olmak isteyen çocuklar, aileleriyle birlikte kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile Adapazarı Belediyesi binası giriş katında kayıt yaptırabiliyor. 14 Haziran'a kadar sürecek kayıtlar sonrasında hak kazanan çocuklar, Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu'nda kursa başlayacak. 7 ve 10 yaş arası tüm çocukların başvurabileceği etkinliğe daha önce bu kursu almış olanlar katılamayacak.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 203990 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6014 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
simya
14.06.2019 09:30
Erken yaşta yüzme eğitimin verilmesi muhakkak ki çocuk için daha yararlı olacaktır. Fakat Adapazarı Belediyesinin ücretsiz olarak verdiği bu hizmete talep çok yoğun ve bildiğim kadarıyla bu sene 600 çocuğa bu hizmet verilecek. 3 yaşındaki çocuklara yüzme eğitimi verilebilmesi için komut alıyor, söylenenleri dinliyor olması ve hocanın birebir ilgilenmesi gerekir. İlkokula giden çocuk ise öğretmen kavramını ve komut almayı öğrenmiştir. Bir sınıf gibi grup halinde eğitmenlerinin söylediklerini yapabilir.
hakan
11.06.2019 15:59
yaş aralığı 3 den başlamalı 7 çok geç.
Online Ziyaretçiler