Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakaryalı gençlere müjdeli haber

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, Sakarya'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlçelerde açılması planlanan Gençlik Merkezleri ve Kamp Merkezleri yerlerini inceleyen Ulusan'a  Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, İlçe ve Şube Müdürleri eşlik etti.

17:44   |   11.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan; Hendek, Akyazı ve Serdivan İlçesinde açılması planlanan ve bakım onarım yapılması gereken Gençlik Merkezlerinde incelemelerde bulunarak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ve diğer yöneticilerden bilgi aldı. 
 
Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Serdar Tezcan, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Yavuz Çangır ve diğer Müdürler ile birlikte Geyve, Pamukova, Söğütlü, Karasu, Kocaali ve Kaynarca İlçesinde Gençlik Merkezi olarak yapılması planlanan tesisleri gezerek,  Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan'a bilgiler verdi. 
 
Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya'ya yeni Gençlik Merkezleri kazandırmak için çaba sarf eden Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Tuncay Ulusan'a teşekkür etti. 
 
Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan sosyal medya hesabından gençlere müjde verdi. Ulusan; "Bugün günlerden Sakarya. O bir gence ulaşma yolunda çok güzel gelişmeler olacak. Çok yakında. Teşekkürler Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Adapazarı Gençlik ve Serdivan Gençlik Merkezi" şeklinde yazdı. 
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 199621 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2581 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
YAŞAR YILDIRIM
12.06.2019 01:14
İlk önce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kendisine adam gbi bir bina bulsun,şık ve ışıl ışıl bir bina..sonra çıksın ortaya Gençlik hizmetlerini yapmaya..il binasına giriyorsun karanlık,boyasız ve atıl görünümlü bir görüntü karşılıyor sizi..bu nedir yahu!! Devlet Kurumuna yakışıyormu Allah aşkına sayın İl Müdürü ve syn Genel Müdür???!!
Keyfekeder
11.06.2019 18:04
Medyabardan adını sıkça duyduğumuz(!) Arif bey bu şehre çok yatırım alacağa benziyor. Öte yandan bu ankaradan gelip havasını basanlar çok güldürüyor beni. Vatandaşın vergisiyle yapacakları yatırımlar bunlar. Ama havalarından yanlarına yaklaşılmıyor. Keşke bu noktalara liyakatli alçak gönüllü kişiler gelse. Vatandaşa da sorsa nereye ne lazım.
Online Ziyaretçiler