Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Akyazılı gazetecilerden Hendek çıkarması

Akyazılı gazeteciler, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır'a "hayırlı olsun" ziyareti yaptılar.

17:48   |   11.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
Akyazı'da görev yapmakta olan Gazeteciler Salim Özyılmaz (Yenigün Akyazı temsilcisi) Kenan Certel (Yeni Haber Akyazı temsilcisi ve Bizim Akyazı İnternet Sitesi sahibi) ve Alaattin Onur (Akyazı Net İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmeni, DHA Muhabiri, Medyabar Com. Ve TV 264 Akyazı temsilcisi) beraberlerinde Hendek Şafak Gazetesi sahibi Ahmet Çileci olduğu halde Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile Başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır'a "hayırlı olsun" ziyareti yaptılar.
 
Ziyarette Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve Başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır'a başarı dileğinde bulunan Akyazılı gazeteciler, bizler komşu İlçe Akyazı'da görev yapıyor olsak da Hendek İlçemizdeki siyaset başta olmak üzere tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ziyaretimiz sadece sizlere başarı dileklerimizi sunmak ve hayırlı olsun demek içindir dediler.
 
Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile yardımcısı Hüdaverdi Bahadır'da Akyazılı gazetecilerin yaptıkları bu ziyaret bizi son derece sevindirmiş ve mutlu etmiştir. Hendek ve Akyazı etle tırnak misali birbirlerinden ayrılması mümkün olmayan Sakarya'mızın iki güzide İlçesidir. Bu iki güzel İlçemiz insanlarının birbirlerine olan yakınlıkları, yöneten bizlere de olumlu bir şekilde yansımaktadır. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren başlattığımız çalışmalarımız aralıksız bir şekilde sürmektedir. Hedefimiz  Hendek İlçemizi bulunduğu yerden alıp daha yukarılara taşımaktır dediler v e yapılan ziyaret için Akyazılı gazetecilere teşekkür ettiler.
 
Alaattin Onur/AKYAZI
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 191470 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1100 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler