Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sokak hayvanları için farkındalık...

Sakarya Adapazarı SATSO mesleki ve teknik Anadolu lisesi öğrencileri, kentteki sokak hayvanları için farkındalık etkinliği düzenledi.

22:35   |   11.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

  Adapazarı Satso mesleki ve teknik Anadolu lisesi öğrencileri Taner Gökkuşu, Selinay Güner, Zuhal Yaşar ve öğretmenleri Aydan Ayşe Akova, Adil Düzgün ve Ali Şahan sokak hayvanları için farkındalık etkinliği düzenlendi.

Etkinlik ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi : " Sosyal medyada ya da çevremizde gördüğümüz vahşet tabirinin bile az kaldığı görüntüler biz insanlar tarafından gerçekleştirilmekte. Halbu ki iyi niyet şefkat sevgi örneği bir yaşam sürmemiz öğütlenmez mi?  iyiliğin ve sevginin karşılık almadan yapılması gereken bir eylem olduğunu kendi vicdanımıza kabul ettirmenin zamanı geldi. Bir kap su, bi parça ekmek ve sevgi dolu gülümseyişle başka bir dünyaya bir kapı aralamak ruhumuzu dinlendirir. Hiçbir şey yapamıyorsak enazından bu sıcak yaz günlerinde bir ağaç dibine, bir duvar kenarına bir taş su, bir parça ekmek bırakalım. Haydi hep birlikte bu küçük sevimli dilsiz dostlarımıza yardım elimizi uzatalım." ifadelerine yer verildi.
 

Sakarya Adapazarı SATSO mesleki ve teknik Anadolu lisesi öğrencileri öğretmenleri ile birlikte sokak köpeklerinin mama, su, sevgi ve bakım ihtiyaçları karşıladı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 191491 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1281 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Murat sahin
13.06.2019 08:02
Köpeklere gösterilen bu ilgi, aç insanlarla gösterilse daha iyi olur.geceleri sokağa çıkamaz olduk.suruler halinde dolaşan köpekler insanlara saldırıyorlar.mecburmuyum elimde sopayla dolaşmaya,her taraf köpek pisliği ile dolu.
Online Ziyaretçiler