Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sporculardan büyük başarılar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Atletizm takımı sporcuları aldıkları derecelerle göz doldurdu. Antrenörler Atakan Gündoğdu, Hamit Gündoğdu ve Ferdi Göymen uzun süredir yaptıkları çalışmaların meyvesini aldı.

11:46   |   13.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

SPOR264.COM

12 Haziran Ankara ilinde yapılan yıldızlar Türkiye Şampiyonası da Umut Uysal 100 metre branşında 10:55 koşarak birinci olarak İsveç'de yapılacak olan Avrupa gençler Şampiyonası ve Azerbaycan'da yapılacak olan eyof müsabakalarında yarışma hakkını elde ettir. 

Aynı müsabakada cirit atma branşında Sakarya Büyükşehir Belediye sporcusu Selma Davulcu 53 metre 64 santim derecesiyle Türkiye birincisi oldu. Eyof müsabakalarında ülkemizde Azerbeycan'da temsil etme hakkını elde etti. 

Zehra Oral ise 400 metre 57 saniye ile Türkiye ikincisi oldu. Sıla Harman sırıkla yüksek atlama branşında Türkiye üçüncü oldu. Sakarya büyükşehir belediyesi Atletizm takımını, antrenörleri Atakan Gündoğdu, Hamit Gündoğdu ve Ferdi Göymen ise sporcularının bu başarılarıyla uzun süredir verdikleri çabaların meyveyesini aldı. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 24272 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 734 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler