Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Toplu taşımada öncelik vatandaş memnuniyeti

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler vatandaşların toplu taşımada memnuniyeti arttıracak denetim çalışmalarını sürdürüyor.

13:37   |   13.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler toplu taşıma araçlarında klima ve temizlik denetimlerini sürdürüyor.


Rutin denetim çalışmalarının yanı sıra vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren ekipler, toplu taşıma araçlarında soğutma sistemlerinin çalışıp çalışmadığı, araç içi temizliğine dikkat edilip edilmediği ve araçların toplu taşıma yönetmeliğine uygun olup olmadığı konusunda sıkı denetimler gerçekleştiriyor.


Denetimlere uymadığı tespit edilen toplu taşıma araçlarına ise ilgili yönetmelik gereği cezai işlem uygulanıyor.


Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Vatandaşlarımızın toplu taşıma araçlarıyla ilgili şikâyetlerini ALO 153 ile Büyükşehir Çözüm Masası'nı arayarak tarafımıza bildirmelerini ve toplu taşıma hizmeti sunan araçlarımızda vatandaşlarımızın memnuniyetini arttıracak hassasiyetlerin gözetilmesini dileriz" ifadelerine yer verildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 21973 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1071 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
13.06.2019 22:07
Şu denetimi Korucuk güzergahında bi yapsanıza!!! Bakalım kulaklar ne kadar çınlayacak.....
Mert1
13.06.2019 18:33
Denetim dediğin, gizli ve habersiz yapılır. Her zaman söylüyorum, yenikent bölgesine çalışan otobüslere yolcu gibi binip, o araçların sabahattin zaim bulvarında ne kadar tehlikeli araç kullandıklarını görün.
Cuneyt54
13.06.2019 13:47
Ne memnuniyeti kardeşim senelerdir adapazarinin en yakın koyu olan taşlık köyüne bile saatte bir araba çalışıyor saat 10 dan sonra ulaşım yok yol parasına gelince masallahi var hangi memnuniyetten bahsediyorsunuz akşam ve sabah saatlerinde otobusde insanlar ezilmemek için olağanüstü çaba harcıyor...
Online Ziyaretçiler