Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yeni stadyum yeniden Büyükşehir'e kiralanacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde bulunan Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu geçen yılda olduğu gibi bu yılda Büyükşehir Belediyesi'ne kiralanacak.

13:47   |   13.06.2019
Haber Resmi
SPOR264.COM:-
Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde bulunan Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu geçtiğimiz sezon stadın üçüncü kişilere devredilemeyeceği için bir yıllığına kiralanmıştı.
 
Edinilen bilgilere göre Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu'nun bu yılda Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne bir yıllığına kiralanacağı öğrenildi.
 
Geçen sezon yaklaşık olarak 1 Milyon 500 Bin gibi bir rakama kiralanan stadyumun bu yılda hemen hemen aynı fiyata kiralanması bekleniliyor.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 9302 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6000 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Selami
14.06.2019 13:18
ERENLER belediyesinin roman köyü projesinin uygulayabileği en güzel yer.hazır alt yapisida yapılmış.bence erenlere devresilsin.bizde maçlarımızı izmitteki o muhteşem statta oynayalım.bizim taraftar orayada gider.
Süper b
13.06.2019 15:45
Ya bu stad konusu açılınca çok canım sıkılıyor arkadaş stad dışardan kleopatra içerden ajda pekkan.. bütün sene millet bas bas bagirdi: tuvaletler leş sular akmiyor koltuklar pis heryer çekirdek bardak kağıt.. bu konuyu boylu boyuna bir haber yapmadınız gitti.. otopark sorunu trafik rezaleti.. hangisini sayayım.. yeni yönetimin herşeyden önce seçilir secilmez bu konulara el atması lazım.. ondan sonra taraftar maça gelmiyor diye kıvranır durursunuz.. yaaa belediye herşeye koşuyor bir temizlik ekibi isteseniz ekrem yüce yokmu diyecek.. CÖZÜM BULMANIZ DİLEGİYLE..
Online Ziyaretçiler