Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Esnar Vakfı neden o binayı istediklerini açıkladı

Ensar Vakfı Akyazı Şube Başkanı Muammer Yücel ve yönetim kurulu üyeleri ilçede görev yapan yerel ve ulusal ajansların temsilcileri olan basın mensuplarını ziyaret ederek Vakıf çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

14:47   |   13.06.2019
Haber Resmi

  MEDYABAR.COM-: Ensar Vakfı Akyazı Şube Başkanı Muammer Yücel ve yönetim kurulu üyeleri ilçede görev yapan basın mensuplarını ziyaret ederek Akyazı Belediyesine ait belediye dükkânlarının üst katında bulunan eski kütüphane binasının belediye meclisine gelmesi sonrası yaşanan tartışmalara açıklık getiren Yücel, "Biz bu binayı gençliğe hizmet için istedik sonuçta Akyazı gençliğinin yararlanacağı bir alan olacak " dedi.


Ensar Vakfı Akyazı Şube Başkanı Muammer Yücel sitemize yaptığı açıklamada "Kurulduğumuz günden bu güne gençliğe yönelik sürekli Sosyal ve kültürel aktiviteler yapıyoruz. Gelecek nesillerimizi en güzel şekilde yetiştirmek için gayret gösteriyoruz. Akyazı'da. 14 STK'nın ortak sıkıntısı dernek faaliyetlerini toplantı ve etkinliklerini yapacak bir yere ihtiyaç vardı bu Sivil toplum kuruluşlarımızla beraber boşalan kütüphane yerine talip olduk Ensar vakfı olarak Belediye başkanımıza durumu izah ettik ve Ensar vakfı adına başvuruda bulunduk" dedi.

 Alaattin OnurMedyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 22714 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1603 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Selami
14.06.2019 12:28
Bunların kalpleri sevgi dolu hocalarının yetiştirdiği çocuklar hala psikolojik tedavi görüyorlar.
Süleyman
14.06.2019 10:31
Akyazı belediye başkanı ver gitsin.bayan bakanın dediği gibi bir seferle birşey olmaz.
Ali Kara
13.06.2019 16:32
Sizin küçük erkek çocuklarına cinsel istismardan başka ne tür bi hizmetiniz olabilir.NE YAPARSANIZ YAPIN SA BI KA LI SI NIZ.Sizi SAKARYADA istemiyoruz.
Online Ziyaretçiler