Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 15 Haziran Cumartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:34   |   15.06.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
70 BİN YAPIYA İMAR AFFI!

1 yıl önce başlayan İmar Barışı uygulamasına Sakarya'dan yapılan 70 bin 6 başvuru sahibine imar belgesi verildiği ve 300 milyon 145 bin TL gelir elde edildiği bildirildi.


Yenisakarya
TATİL ZAMANI!

Sakarya'da 730 okulda 188 bin 116 öğrenci karnesini alarak yaz tatiline çıktı. Serdivan İmam Hatip Ortaokulu'nda dün düzenlenen karne törenine katılan Vali Nayir, öğrencilere iyi bir tatil geçirmelerini dilerken, bol bol dinlenmelerini istedi.


Sakaryahalk
SAPANCA'DA CİNAYET!

Dünyanın sayılı içmesuyu kaynaklarından olan Sapanca Gölü'nü besleyen derelerin en önemli olanlarından 'Keçi Deresi' yağan yağmurla birlikte köpürdü. Bir anda beyaza bürünen derenin deterjan mı, yoksa kimyasal bir atıktan mı köpürdüğü bilinmezken çevre sakinleri 'Bu resmen doğa katliamı, cinayet' dedi.


Yenigün
'BİZİM BURAYA YAĞMUR YAĞMIYOR'

Karasu Darıçayırı Mahallesi Muhtarı Mustafa Kaya, bir süredir mahalleye yağmur yağmadığını ve bunun sbebeinin de bölgedeki tarım işletmesinden atılan bombalar olduğu kanısının vatandaşlar arasında  yaygın olduğunu söyledi.


Adapazarı Akşam Haberleri
ÖYKÜ BAŞKA ÇOCUKLARA CAN OLUYOR

Karasulu Ekrem Şen'in torunu olan ve yakalandığı lösemi hastalığı için ilik nakli bekleyen Öykü Arin Yazıcı için bağışlanan ilik bir başka çocuk için can oldu.


Adapostası
VATANDAŞ BARIŞ'A 300 MİLYON ÖDEDİ

Bugün sona erecek İmar Barışı'na Sakarya'dan bugüne kadar 70 binin üzerinde başvuru yapıldı. Son gün olması sebebiyle bugün büyük yoğunluk beklenen başvurularda, en fazla talep Adapazarı ve Serdivan'dan geldi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 186080 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1752 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler