Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Emniyet Genel Müdüründen o polislere teşekkür

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) geç kalan öğrencileri, sınava girecekleri okula yetiştiren polislere teşekkür etti.

21:03   |   16.06.2019
Haber Resmi

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) geç kalan öğrencileri, sınava girecekleri okula yetiştiren polislere teşekkür etti.
Uzunkaya, yaptığı yazılı açıklamada, Sakarya, Ankara, Trabzon, Tokat, Adıyaman, Bursa, Diyarbakır, Konya, Siirt ve Bartın'da onlarca öğrencinin birçok nedenle YKS'ye geç kaldığını belirtti.
Geç kalan bazı öğrencilerin çeşitli illerde polis ekipleri tarafından sınava girecekleri okullara yetiştirildiğini ifade eden Uzunkaya, "İnsan odaklı hizmet anlayışı cerçevesinde polis-vatandaş dayanışmasının en güzel örneklerini ortaya koyan değerli meslektaşlarıma teşekkür ediyor, kendileriyle gurur duyuyoruz. Türk Polis Teşkilatı olarak vatandaşlarımızın ihtiyac¸ duydukları her an ve her yerde yanlarında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.


Kaynak: AA

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 233860 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 10860 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
BURAK
17.06.2019 10:21
HELAL SİZE HELAL GÜZEL İNSANLAR BU TİP MEMURLAR UMUT OLUYOR ...
Şahit
17.06.2019 00:43
Iyi sallamissiniz.birebir olaya tanik oldum.ogrenci yanlislikla bir gun oncesinin kagidini getirmis.ogrencinin babasi arabasiyla hizla o gune ait kagidi cikartirmaya gitti.baba arabayla kagidi getirdi ve annesi teslim aldi.anne kosturarak kagidi yetistirmeye calisirkende polis kosarak kagidi kadindan aldi ve teslim etti.polis kadindan kagidi almasada zaten anne o kagidi yetistirecekti.aslinda kahramam olan son dakikada kagidi yetistiren baba ve anne...
Akbey54
16.06.2019 22:08
Ayrıntı güzel :) , emniyetçi zekası. Öğrencide o yelek olmasaydı muhtemel kapıda takılırdı; tebrikle teşekkürler EMG teşkilatı.
Nihal
16.06.2019 22:02
Rabbim sizi korusun ...
Online Ziyaretçiler