Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 17 Haziran Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

10:00   |   17.06.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
BÜYÜKŞEHİR'DE GÜNDEM İMAR!

31 Mart seçimlerinde eleştirilerin başında belediye meclislerinde yapılan imar değişiklikleri geliyordu. Bugünkü Büyükşehir Meclisi'nin 60 maddelik gündeminin 53'ü imarla ilgili


Yenisakarya
JANDARMA GÖZBEBEĞİMİZ

180. kuruluş yıldönümü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Vali Nayir, "Gözbebeğimiz jandarma teşkilatlarımızın mensuplarına ve kıymetli ailelerine hayırlı yıllar dilerken, bu kutsal görevlerinde de üstün başarılar diliyorum" dedi.


Sakaryahalk
GELECEK İÇİN DEPAR ATTILAR!

Yükseköğretim Kuruları Sınavı'na aylarca hazırlanan öğrenciler 2 günlük sınav maratonunda gelecekleri için ter döktü. Ailelerin okul bahçesinde Kur'an-ı Kerim okuyarak dua ettiği sınavlara birde saatinde yetişemeyenler vardı. İşte o sancılı anlarda Sakarya polisi devreye girdi ve öğrencileri sınava polis araçlarıyla yetiştirdi.


Yenigün
FINDIKÇININ KABUSU GERİ DÖNDÜ

Fındık üreticisinin son yıllarda kabusu haline gelen 'Amerikan Beyaz Kelebeği(Tırtıl)' bu sene de ortaya çıktı. Kocaali Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, çiftçilere mücadele için hep birlikte ilaçlama yapma çağrısında bulundu.


Adapazarı Akşam Haberleri
DOSYA DESTİCİ'DE

Büyük Birlik Partisi (BBP) teşkilatları İstanbul Yenikapı'da düzenlenen kahvaltıda buluştu. 5 bin kişinin katıldığı toplantıda Genel Başkan Mustafa Destici Karasu'daki mobbing iddialarına bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a aktaracağının altını çizdi.


Adapostası
TEMİZLİ VAKTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrm Yüce işi sıkı tutuyor. Yüce'nin tasarruf tedbirleri kapsmaında bundan sonra işe gelmediği halde maaş alan, görevini layıkıyla yerine getirmeyen ve ihmal eden kim varsa işine sın verilmesi yönünde talimat verdiği kaydedildi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 194150 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2413 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler