Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 21 Haziran Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:58   |   21.06.2019
Haber Resmi
Bizim Sakarya
KURTULUŞ GÜNÜ
Adapazarı Belediyesi önünde saat 14.00'te kurtuluş pilavı ikramıyla başlayacak kutlamalar panel ve okumak etkinliğiyle sürecek. Gece ise Şerefiye, Yeni Cami ve Tozlu Cami'de mevlit okutulacak.
 
Yeni Sakarya
İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ
'Türk Dünyaso Mühendislik, Mimarlık ve Şehircilij Forumu'nda konuşan Başkan Yüce, "Müşterek şehircilik anlayışının tesis edilmesi ve İpek Yolu'nu tekrar medeniyetimizin beşiği yapılabilmesi yolunda işbirliği oluşturmaya hazırız" dedi.
 
Sakarya Halk
İHRACATÇILAR FINDIKTA NE YAPMAK İSTİYOR?
Fındık rekoltesiyle ilgili Ziraat Odalawrı ve Fiskobirlik için sert söylemlerde bulanan Başkan Sevinç'in "Biz şubat ayında çok yüksek bir rekolte geleceğini söylemişyik" sözlerine her kesimden tepki geliyor. Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık, "Sözü edilen miktrarfa bir rekolte yok. Açıklamalar piyasayo manipüle etmekten öteye gitmez" derken, Akyazı Ziraat Odası Başkanı Şener Bayraktar ise "İhracatçılar tarafından beklenen üretim miktarını şimdiden açıklamak tamamen spekülatif bir harekettir" dedi.
 
Yenigün
BEKLENMEYEN OLDU!
Meteoroloji verilerine göre, birçok bölgede baskına yol açan yağışların mevsim normallerinin çok üzerinde olmasından kaynaklandığı ortaya çıktı. Bazı bölgelerde bir ayda yağış miktarı bir günde gerçekleşti.
 
Adapostası
SAKARYA SİYASETİ BAŞSIZ KALDI
Milletvekillerinden sonra, partilerin Sakarya il başkanları, AK Partili belediye başkanları ve şehrin önemli bazı isimleri Büyükşehir Belediye Başkanlığüı seçiminde etkili olmak amacıyla İstanbul'u mekan tutunca, Sakarya siyaseti de İstanbul'a kilitlendi. Sakarya'da siyaset son yılların en durgun dönemini yaşıyor.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 192246 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4088 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler