Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Vali Nayir Yatırım Destek Ofisini ziyaret etti

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı bünyesinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası binasında hizmet veren Yatırım Destek Ofisinde incelemelerde bulundu.

14:08   |   21.06.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu'nun da eşlik ettiği ziyarette Vali Ahmet Hamdi Nayir, Yatırım Destek Ofisinin projeleri ve faaliyetleri hakkında SATSO ve MARKA yetkililerinden bilgiler aldı.


SATSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Yüksel Avşar, SATSO Genel Sekreteri Tevfik Öztürk, MARKA Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Şevket Kırıcı ve MARKA yetkilileri ile Ofiste bir araya gelerek mini bir toplantı da gerçekleştiren Vali Ahmet Hamdi Nayir,  özellikle Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SATSO ve SAÜ işbirliğinde yürütülen Doku Kültürü Laboratuvarına dair gelişmeleri de dinledi.


MARKA Genel Sekteri Dr. Çöpoğlu Yatırım Destek Ofisi olarak İlimizde yatırımcıların kamu kurum ve kuruluşlarının görev ile yetki alanına giren izin ve ruhsat işlemleri gibi işlemlerini ivedilikle sonuçlandırmak üzere takip ve koordine edip yatırımları izlemekle görevli olduklarını ifade ederek, bu konuda yatırımcılar ile de uyum içerisinde olduklarını belirtti.


Kalkınma Ajansları bünyesinde görev yapan ve yatırımcıları her konuda destek olmak amacıyla kurulan Yatırım Destek Ofislerinin bürokratik konuların çözümlenmesi başta olmak üzere, girişimci ve sanayicilerimize her konuda destek sunmasının bu alanda büyük bir hizmet olduğunu belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, girişimcilerimizin doğru yatırımları yapmasına yardımcı olunmasının ve sorunların önceden çözümlenerek yatırımların gerçekleştirilmesinin ekonomi ve istihdam alanında İlimize de büyük katkısı olduğunu ifade ederek, Yatırım Destek Ofisi çalışanlarını tebrik edip başarılar diledi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 26046 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2187 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler