Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 24 Haziran Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:37   |   24.06.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
VEDA GİBİ!

Bir süre önce izne ayrılan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş'in bazı belediyelere yaptığı ziyaret ve açıklaması veda olarak yorumlandı.


Yenisakarya
ÇÖZÜLEMEYECEK SORUN YOK

Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu, "İhtiyaç tespitinde uzman muhtarlarımızla adalet ve hakkaniyet ölçüsünde en güzel hizmetleri hemşehrilerimize sunmaya devam edeceğiz. İstişare ile çözülemeyecek sorun yok" dedi.


Sakaryahalk
KABUS DUMANLA ANİDEN GELDİ

Sessiz ve sakin bir gün geçiren '15 Temmuz Camili Mahallesi'nde vatandaşın yüreğini ağzına getiren olay 1502 nolu adada meydana geldi. Toplam 8 daireli apartmanın bodrum katında çıkan yangında 11 kişi dumandan etkilenip hastanelik oldu.


Yenigün
FINDIKTA VERİM İNDİ!

Karasu ve Kocaali ilçelerinde, fındık başta olmak üzere birçok ağaç ve bitki türünü saran Amerika beyaz kelebeğine (tırtıl) karşı yapılan mücadele yetersiz kaldığı için fındıktaki verimin her geçen azalma gösterdiği açıklandı.


Adapazarı Akşam Haberleri
BİR BABANIN ACI FERYADI

Adapazarı'nda çöp toplayarak geçimini sağlayan Saim Örey, 'Zeka Geriliği' teşhisi koyulankızı için İzmet'ten yüzde 60 engelli raporu aldı. Ancak yetkililer 'O rapor burada geçmez' diyerek kızına engelli maaşı bağlamadı. Hiçbir sosyal yardım almayan çaresiz baba yetkililere sitem etti.


Adapostası
BU REZALETE 'DUR' DEYİN!

Sapanca sahil yolu güzergahında deniz bisikletleri ile elektrikli gezi tekneleri için mantar gibi türeyen ahşap iskeleler ve bunlar ait yapılar gölün siluetini bozuyor. Vatandaşlar, Sapanca Belediyesi ve Sakarya Valiliği'ni göreve davet etti.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 26056 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1596 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler