Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 25 Haziran Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:38   |   25.06.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
BU İDDİALAR DOĞRU MU?

Sakarya Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü'nde bölümdeki hocalardan usulsüz para toplandığı, öğrencilerin belirli bir kitabı almaya zorlandığı iddia edildi.


Yenisakarya
KOKU TARİH OLDU

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karaman Atıksy Arıtma Tesisi ve üç terfi merkezine kurulan koku giderim sistemlerinin devreye alındığını açıkladı.


Sakaryahalk
ÇOK MÜTEVAZİ ÇIKTINIZ!

Saadet Partisi Pamukova Meclis Üyesi Muhittin Akın'ın damadı olan Pamukova Belediyesi Garaj Amiri Mehmet Dal'ın görevi başında ayaklarını devletin masasına uzattığı, bu şekilde çalışan personele görev verdiği objektife yansıdı. Ortaya çıkan bu görüntü tepkiye neden oldu.


Yenigün
DERS GİBİ SEÇİM!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın yenilenen seçimini 'Cumhur İttifakı' nın adayı Binali Yıldırım karşısında, 'Millet İttifakı' adayı Ekrem İmamoğlu'nun bu kez farklı kazanması iktidara ders olurken muhalefeti ise ilerisi için umutlandırdı.


Adapazarı Akşam Haberleri
AYRILIK ZAMANI

14 yıldır yürüttüğü SASKİ Genel Müdürlüğü görevinden ayrılan Rüstem Keleş'in Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine getireleceği öğrenildi.


Adapostası
KÖKTEN TEMİZLİK

23 Haziran'daki İstanbul seçimindeki 9 punalık ağır yenilgi AK Parti'de taşları iyice yerinden oynattı. Kulislerde, aralarında Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un dayeraldığı birçok ismin görevinden alınacağı konuşuluyor.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 26060 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1408 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler