Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hendekspor'da Zafer Çakmak sesleri

Hendekspor yönetiminin istifasının ardından, Hendekspor başkanlışı için kulislerde Zafer Çakmak'ın ismi dolaşmaya başladı.

18:56   |   25.06.2019
Haber Resmi

KADİR KAZIN/HENDEK


Geçtiğimiz günlerde Hendekspor Yönetim Kurulunun istifası spor kamuoyuna bomba gibi düşmüş ve yaşanan istifalar sonrası Hendekspor için birçok senaryo üretilmiş ve yaşanan istifalar sonrasında Hendekspor Yönetimi ile ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı.
Yaşananlar sonrası spor kamuoyunda bir tarafta Hendekspor'un Kongresi ve Kupa maçları öncesi mevcut Yönetimin devam etmesi gerektiği savunulurken, diğer tarafta ise Hendekspor'a yeni Yönetim kurulması gerektiğini savunuluyor.


Zafer Çakmak talip mi?
Yaşanan son gelişmeler ışığında Hendek Gündem olarak ulaştığımız yeni kulis bilgilerine göre, Hendekspor Başkanlığı ve Asbaşkanlık görevlerinde bulunan Hendekli Sanayici İşadamı Zafer Çakmak'ın da güçlü bir ekip kurarak Hendekspor Yönetimine talip olacağı ve Çakmak'ın beraberinde büyük bir sponsorluk anlaşması ile Hendekspor'un geleceğine ışık tutacak projelerle kongreye güçlü şekilde hazırlandığı yönünde.


Kongre tarihi belli
Konuyla ilgili olarak Zafer Çakmak ile yaptığımız görüşmede son günlerde kulislerde isminin geçtiğini dost ve arkadaşlarından öğrendiğini söyleyen Çakmak, kendisinin iş gezisinde olduğunu dile getirerek Hendekspor'un kongre tarihi belli, Hendekspor Yönetimine talip olanları o gün hep birlikte öğreneceğiz diyerek cevap verdi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 26374 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1649 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
İslam Arslanoğlu
26.06.2019 21:00
Parasız başkan bize hayrı olmaz öbürü kaçtı buna bıraktı
Hendekli
26.06.2019 00:12
Zafer çakmak bıraksın bu fasaryaları, belediye olmasa takım yok olacak gibi plan kuran bu sözde iş insanları şimdi kulislerdeymiş miş, eski yönetimde yok muydu neden çekti gitti eski yönetim, yok arkadaş bunları yönetimin y sine koymayacaksın şimdi adayımda değilimde nameleri geçiyormuşmuş yesinler palavralarınızı
levent gider
25.06.2019 22:03
zafer abi amatör futbolu çok iyi bilen yıllarca top oynamış iyi seviyelere yükselmesine rahmen sakatlık sebebiyle yarım bırakmış futbol aşığı bir şahsiyettir. iş hayatında liderlik vasfı olarak her safhada bunu kanıtlamış görev yaptığı eski şirketinde (toyota aş) spor faliyetlerindede çok yüksek uluslar arası başarılar elde etmiştir.gerek iş dünyası çevresi gerek şahsi duruşuyla bu makama layık 1. şahsiyet olduğunu düşünüyorum.şimdiden hayırlı olsun...
Online Ziyaretçiler