Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 26 Haziran Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:27   |   26.06.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
BAL ORMANI PROTOKOLÜ!

Melen İsale Hattı üzerinde hayata geçirilecek projeyle Kocaali, Karasu ve Kaynarca'ya gerek görüldüğünde su temin edilecek ve bölgede bal ormanları oluşturularak üretim artırılacak.


Yenisakarya
TMO ALIMA GİRMELİ!

Sakarya ziraat odaları başkanları ziyaret ettikleri TZOB Genel Başkanı Bayraktar'a taleplerini iletti: "Fındık ve mısırda TMO devreye girmezse üretici perişan olur"


Sakaryahalk
PAMUKOVA'DA İŞÇİ KIYIMI!

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi meydanlarda 'Milli Görüş Belediyeciliğiyle hak, hukuk,adalet' sözü veren Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, göreve başladıktan 3 ay sonra 6 kişiyi işten attı. Başkan Övün bununla da sınırlı kalmadı. İşten attığı 6 kişi yerine 9 kişiyi işe aldı.


Yenigün
'FINDIK VE MISIR İÇİN TMO DEVREYE GİRSİN'

TZOB Genel Başkanı Sakaryalı Şemsi Bayraktar'a 'hayırlı olsun' ziyareti yapan Sakarya'daki Ziraat Odası başkanları istekte bulunarak, "Fındık ve mısır için TMO devreye girsin, girmezse üretici perişan olur" dediler.


Adapazarı Akşam Haberleri
MÜDÜR SUSPUS

Çiftçiler, fındık başta olmak üzere birçok ağaç ve bitki türüne verdiği zararla ciddi ekonomik kayıplara sebep olan Amerikan beyaz kelebeği sorununa çözüm beklerken Sakarya Tarım İl Müdürü Mehmet Erdemir'in konu ile ilgisiz kalması tepki çekti.


Adapostası
ORTALIK TOZ DUMAN

İstanbul seçimlerinin ardından sosyal medyada değerlendirme yapan Sapanca eski Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'e cevap eski teşkilat başkanı Nazmi Bostancı'dan geldi. İkilinin sosyal medyadaki kavgası adaylık sürecinde yaşananların gün yüzüne çıkması olarak yorumlandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 25998 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1352 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler