Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Gülse Birsel AK Partili Yavuz'a teşekkür etti

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile ilgili "laf eden karşısında beni bulur! Zira kendisine binlerce teşekkür borçluyuz." diyerek teşekkür etti.

23:17   |   26.06.2019
Haber Resmi

31 Mart Yerel Seçimler'den sonra yapılan itiraz sonrası yaptığı "Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler oldu" cümlesiyle dikkatleri üzerine çeken Ali İhsan Yavuz'a Gülse Birsel'den teşe

Kendisine binlerce teşekkür borçluyuz"

Birsel'in konuyu köşesine taşıdığı yazıdan önemli satır başları şöyle: AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'a laf eden karşısında beni bulur! Zira kendisine binlerce teşekkür borçluyuz.

kkür yazısı geldi

"Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler oldu"

Öncelikle Ali İhsan Yavuz siyaset tarihimize ve mizahımıza "Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler oldu" cümlesini takdim eden insandır. 

Ve mizahçı gözüyle bakıyorum, dillere pelesenk olan bu unutulmaz kalıpları çok az komedi karakteri kurabilir!

Söz konusu cümle, Burhan Altıntop'un "Ben de Nişantaşı çocuğuyum"una, "Ben aslında yoğum"una, Vasfiye Teyze'nin "Herkesin hayatı berbattır, yeter ki doğru yerden bakmasını bil"ine, "Ne çektin be"sine, Şennur Teyze'nin "Hiç içim almadı"sına, Gizem Özpamuk'un "Bu kim"ine eşdeğerdir kanımca."

"joker karakter var demektir"

"Üstelik saydığım cümlelerin Ali İhsan Yavuz tarafından veya onun gıyabında söylendiği düşünüldüğünde de insan çok eğleniyor, ki bu elimizde girdiği her sahneyi coşturacak bir joker karakter var demektir!"

"Yeni karakterlerime de ilham kaynağı"

"Sayın Yavuz kişiliği, tavrı, ciddiyetine eşlik eden gaflarıyla önümüzdeki senaryolarıma, yeni karakterlerime de ilham kaynağı. Buradan şahsım adına kendisine şükran ve çiçek emojisi yolluyorum!"

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 26018 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 13612 kere okundu
YORUMLAR 11 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Önce Vatan
27.06.2019 18:40
Zor zamanlar-GÜÇLÜ adamlar doğurur. Güçlü adamlar-RAHAT zamanlar yaşatır. Rahat zamanlar-NANKÖR insanlar üretir.
İMAMOĞLU
27.06.2019 16:26
Anketçilerin sorduğu İmamoğlu na kazandıran etkenler neler sorusuna en çok verilen yanıt Ali İhsan Yavuz
özgür
27.06.2019 14:20
Bu adamı bu şehre vekil yaparsan olacağı bu. Sakarya ilinde sırıtmayabilir ama ulusal medyaya düşünce boş konuşmalarını böyle ti ye alırlar. Bizim de Sakarya ili olaak çok günaımız varmış ki bu ve bezeri tipler bize vekillik yapabiliyor.
yerli
27.06.2019 12:34
ŞEHİR OLARAK SİYASETÇİMİZ YOK DİYE ÜZÜLÜYORDUK..EN AZINDAN MİZAH KAREKTERİMİZ VAR YUPPİİİ
Rahmi
27.06.2019 10:35
Hay senin ağzına sağlık...
Ardıç
27.06.2019 07:58
Bu bayan acaba İstanbul seçimlerini AKP adayı kazansaydi yine teşekkür edecek miydi bence hayır çünkü kendisi milletvekilimizi Tİ ye almak için TESK ediyor bu bayanın fikrini düşüncesini bilmeyen yok sanirim
Süper b
27.06.2019 07:22
Sakaryada herhangi bir ilce belediyeyi yöneten yörük yada manav varmı merak ettim.. halbuki sakaryanın çoğu mevki semt ismi yoruklerden gelmiyor mu benmi yanlış biliyorum.. sanırım bu işte bir terslik var .. bu arada tarih yanlış yazmıyorsa sakaryanın yerlisi yörükmüş.. eğer gerçek anlamda bu konuda bilgili olan varsa beni aydınlatsın.. ben insanca sordum lütfen yobazca cevaplar yazmayın.. bu sayede bilgi kirliliğinin önüne geçmiş oluruz.. kalın sağlıcakla..
Ada54
27.06.2019 00:48
Bizene bundan ya bizene yetmedi mi şu birşeye yaramayan adamın haberini yapmak. Yetti artık şunun haberini görmekten bıktık şehir olarak. Sırf fazla okunsun yorum alsın diye kullanmayın milleti.. Şehre tek faydası olmamış. Kişiyi sabah akşam manşete taşıyıp duruyorsunuz.
Yildiz Nur
27.06.2019 00:28
Gaf konusunda Kılıçdaroğlunun eline kimse su dökemez:))
Zafer
26.06.2019 23:31
Medyabar okuduğunuzu anlıyorsunuz değil mi?
İsmet Ali topçuoğlu
26.06.2019 23:28
Sakarya millet vekilinin insanların gözündeki pozisyona bak.... geldiğimiz nokta işte bu... reisin en büyük yanlış tercihlerinden birisi size..
Online Ziyaretçiler