Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 28 Haziran Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:35   |   28.06.2019
Haber Resmi 
Bizim Sakarya
TESADÜFEN YAŞIYORUZ

Sağanak yağışta ortaya çıkan menfezdeki sorunu TCDD'nin bildiği, daha da kötüsü kaza olursa 'Tüm sorumluluğu üstleniyorum' diye imza attığı ortaya çıktı.
 
Yeni Sakarya
KÜLTÜRÜ YAŞATAN ÇALIŞMALAR

SAMEK yıl sonu genel sergi programına katılan Vali Ahmet Hamdi Nayir, "Coğrafyamızda bizi önemli kılan bu kültürü kaybetmemeli, canlı tutmalıyız. Kültürümüzü yaşatan bu kurslar için emek vermekten mutluyuz" dedi.
 
Sakarya Halk
BU DİLİN DEVRİ ARTIK BİTTİ!

Geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde CHP adayı Ekrem İmamoğlu'na oy veren İstanbul halkına 'nankör' deme cüretini gösteren AK Partili başkana toplumun her kesiminden tepki geldi. Halkın hür iradesine herkesin saygı duyması gerektiğini belirten Sakarya halkı 'Bu ayrıştırıcı dilin devri artık bitti' dedi.
 
Yenigün
SEL ÜRÜNÜ ÇÜRÜTTÜ!

İlimizde birçok bölgede etkili olan sağanak yağışların sele dönüşüğü Serdivan Gökçeören bölgesinde binlerce dönüm ekili tarım arazisindeki ürünler çürümeye başladı. Üretici geçte olsa yeniden ürün ekmek zorunda kaldıklarını belirtti. 


Adapostası
ŞOK KRİZ SENARYOSU 

Piyasalarda durgunluk faizlerin yüksek olması özellikle inşaat sektörünü olumsuz etkiledi. Geçen yıl yaklaşık 1.5 milyon metre kare yapı denetimi yapan denetim firmalarının bu yıl içerisinde yaptıkları denetim miktarı sadece 50 bin metre kare... 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 183687 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1314 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler