Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 1 Temmuz Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:41   |   01.07.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
MUHTARLARDAN İSTEK PAKETİ!

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, siyasetçilerin büyük ilgi gösterdiği genel kurulda, muhtarların taleplerini tek tek sıralayıp çözüm istedi.


Yenisakarya
NEHİR EKOSİSTEMİNE YENİDEN DÖNEBİLMELİ

Prof.Dr.Nurfeddin Kahraman, Kuzey Batı Anadolu'nun en büyük nehri olan Sakarya Nehri'nin son yıllarda büyük tahribata uğradığını söyleyerek, nehrin tekrar eski ekosistemlerini yerine getirmesi ve su ekolojisinin düzelmesi gerektiğini vurguladı.


Sakaryahalk
GENÇLERE BÖYLE Mİ ÖRNEK OLACAKSINIZ!

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi 'Efsane Milli Görüş Belediyeciliği yapacağız' diyerek halkın önüne çıkan ve halkın oylarıyla Pamukova Belediye Başkanı seçilen İbrahim Güven Övün, arkasında gençlerin olduğu ortamda tabanca ve tüfekle ateş açtı. Başkan Övün bununla da sınırlı kalmadı ve silahlarla çekilen fotoğrafları sosyal meyda aracılığıyla paylaştı.


Yenigün
'GENEL BAŞKAN SEÇİLECEK YERE KOYARSA SEÇİLİYORUZ'

İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, muhtarların en demokratik seçilenler olduğunu belirterek, "Çünkü bizler ve belediye başkanlarımız genel başkanlarımız listede seçilecek yere koyarsa seçilecek kişileriz" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
TEHLİKE ÇANLARI

SATSO 28.Meslek Komistesinden Meclis ÜyesiAhmet Çubuk, Sakarya'daki işsizliğin ciddi seviyelere ulaştığını buna karşılık Organize Sanayi Bölgelerinde (OSB) çalışacak adam bulunamadığına dikkat çekti.


Adapostası
'SAKARYA'YI İLMEK İLMEK DOKUYORUZ'

AK Pati Adapazarı İlçe Başkanlığı 60'ıncı Danışma Meclisi'nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Büyükşehir Belediyesi olarak vadettiğimiz projeleri hayata geçirmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz" dedi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 27010 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1126 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler