Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 04 Temmuz Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:13   |   04.07.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
ROTASYON TARTIŞMASI

Ali Dilmen Ortaokulu'nun Yunus Çiloğlu Anadolu Meslek Lisesi'ne, Çiloğlu'nunda Mesleki Eğitim Merkezi'ne taşınması yönündeki karar, SESOB tarafından tepkiyle karşılandı.

Yeni Sakarya
SUBÜ'DE İLK MEZUNİYET

Rektör Prof. Dr. Sarıbıyık "Sizleri kendi dallarınızda bilgi becerilerler donatmaya çalıştık. 'İş deneyimin var mı' sorusuna 'Daha yeni mezunum' demek yerine 'Evet iş deneyimim var' diyecek netlikte mezun oldunuz. İlk mezunlar olarak bu üniversitenin imajını oluşturacaksanız." dedi. 

Sakarya Halk
PROSTAT OLDUK!

Adapazarınsa gece tuvaletin mi geldi? Çok mu sıkıştın? Tuvalet mi arıyorsun? Yandın. Ama öyle böyle değil. Gerçekten yandın. Çünki umumi tuvaletler gece 22.00'da, cami tuvaletleri gece 22.30'da kapanıyor. Şansın varsa bir iş yeri bulursun. Şansın yok ise ya altına yaparsın, yada bir ağaç dibi bulursun. İşin en kötü yanı ise böylesine ciddi bir sorunu bu kenti yönetenler umursamıyor bile...

Yenigün
ESNAF KREDİYLE YAŞIYOR

Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar-Kredi ve Kefalet Kooparatifi başkanı Hayri Balaban, 2019 yılının ilk 6 ayından 752 esnafa 64 milyon 545 lira kredi kullandırdıklarını açıkladı. Başabam geçen yıla göre bu rakamın 15 milyon lira arttığını söyledi.

Adapostası
GURUR TABLOSU

Şehrin ikinci devlet üniversitesi olarak geçen yol SAÜ'den ayrılarak kurulan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) görkemli bir törenle ilk mezunlarını verdi. Vali Ahmet Hamdi Nayir öğrencilere "Gittiğiniz yerlerde Sakarya'nın güzelliklerini anlatın." dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 26032 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 927 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler