Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 05 Temmuz Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:58   |   05.07.2019
Haber Resmi
Bizim Sakarya
KANTİNCİ ÜNİVERSİTE
SESOB Başkanı Hasan Alişan, "Sakarya'nın bilgi üreten, dünya ile rekabet edebilen üniversiteye ihtiyacı var, büfe işleten üniversiteye" değil. 
 
Yeni Sakarya
ÇEVREYE SAYGI
SATSO Başkanı Altuğ ve Geri Dönüşümcüler Kooperatifi üyelerinin misafir eden Başkan Işıksu, "Adapazarı hepimizin, sevgimize sahip çıkalım. Dayanışma ve istişare ile eminim ki herkes mutlu olur" dedi.
 
Sakarya Halk
ELİNİZE SAĞLIK
Terör, kaçakçılık ve organize, siber suçlarla mücadele kapsamın da Sakarya emniyeti ilk 6 ayda toplam bin 669 şüpheliyi enseledi. Gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen bu şüphelilerden 196'sı terör ve kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele kapsamında sevk edildikleri mahkemece tutuklandı. Polis 16 araç ile 54 bin 585 TL nakit paraya da el koydu.
 
Yenigün
AK PARTİ'DE HAREKET
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever başkanlığında pazar günü bir araya gelecek olan partili milletvekilleri, belediye ve ilçe başkanlarının şehrin öncelikli sorunlarının çözümüne yönelik yol haritası belirleyecekleri öğrenildi.
 
Adapostası
POTANSİYELİ KEŞFETMELİYİZ
Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan gelen bir heyet ile bir araya gelen Vali Nayir, Sakarya'nın keşfedilmeyi bekleyen turizm değerleri olduğunu belirtti. Nayir, "Her şeyden önce değerlerimizi, zenginliğimizi bizim keşfetmememiz ve bilmemiz gerekmektedir." dedi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 26000 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1300 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler