Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Vali Coş ile gelmişti Adana'ya geri dönüyor

Vali Hüseyin Avni Coş ile birlikte Adana'dan gelerek 2015-2017 yılları arasında Sakarya Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü'nde görev yapan Ahmet Can Karaca memleketi Adana'ya geri dönüyor.

10:21   |   05.07.2019
Haber Resmi
2015-2017 yılları arasında Sakarya Valiliği Özel Kalem Müdürlüğünde görev yapan ve ardından görevine asli görev yeri olan Kaynarca Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğünde İdari Büro Memuru olarak devam eden Ahmet Can Karaca, memleketi Adana'da göreve başlamak üzere Sakarya'ya veda ediyor.
 
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Ahmet Can Karaca, "2015 yılı Mayıs ayında göreve başlamak üzere geldiğim Sakarya'dan önümüzdeki günlerde ayrılıyorum. Gerek Valilik ailesinde ve gerekse Organize Sanayi Bölgesi ailesinde yer aldığım zaman sürecinde birlikte keyifle çalıştığım ve başarıyı, mutluluğu, hüznü, sevinci paylaştığım tüm mesai amirlerime, arkadaşlarıma ve bana destek olan herkese en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. Yapacağımız veda ziyaretlerinin ardından Sakarya'dan ayrılacağız ve bundan sonraki iş ve aile yaşamımıza İnşaAllah memleketimiz Adana'da devam edeceğiz. Sakarya'dan ayrılacak olsam da burası benim için aile, paylaşım ve başarı gibi kutsal değerler ifade ediyor." diyerek Sakarya'ya veda etti.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 75184 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 11666 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Tahsin
05.07.2019 16:49
Ben bu arkadaşı çok iyi hatırlıyorum öncelikle yolu bahtı açık olsun, bende hakkı var yorumumu görüyorsa helal etsin. Allah ondan bin kere razı olsun benimle çok ilgilendi evime erzak yardımı yaptırdı iş buldu hala bulduğu işte çalışıyorum.
Kürşat yiğit
05.07.2019 13:31
Bu konunun nasıl bir haber değeri var Medyabar. Basit bir memurun tayini kimi ne kadar ilgilendirir. Karşılığında para alarak mı yapıyorsunuz bu işleri? Öyleyse benim çocuğun sünneti var onu da haber yapın da davetiye bastırmayayım :))
Avare
05.07.2019 11:25
Çok da önemliymiş
Online Ziyaretçiler