Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Karaosmanoğlu'nu da ziyaret etmiş

Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan Güloğlu ile birlikte ilk Büyükşehir Belediye Başkanı ziyareti meğer Ekrem Yüce değilmiş. Baba-oğulun daha önce de Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret ettiği ortaya çıktı.

19:49   |   07.07.2019
Haber Resmi

   Rizeli Davut Güloğlu ile daha önce Çaykur Genel Müdürlüğü yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin eski dost olduğu, Rize'de sık sık bir araya geldikleri, Güloğlu'nun son olarak 16 Mayıs'ta Ekrem Yüce'yi Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde ziyaret ettiği bilinen bir gerçek. 


Bu ziyaretin hemen ardından Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan Güloğlu Sakarya Büyükşehir Belediyesinde kendine kadro bulmuş ve Özel Kalem Müdürü Yardımcılığına getirilmişti. Meğer Sanatçı Güloğlu ve oğul Güloğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanlarına ziyaretleri bundan çok eskisine dayanıyormuş. 


 Öyle ki, Medyabar.com'un haberinden sonra Türkiye gündemine oturan baba oğlun  birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu da ziyaret ettiği ortaya çıktı. 6 yıl önce Gebze Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, "Güloğlu'nun gönlümdeki yeri her zaman ayrı" ifadelerini kullanmış.


 Sakarya'da Ekrem Yüce ziyaretini oğluna iş istemek için gerçekleştirdiği dilden dile dolaşan Güloğlu'nun yaklaşık 6 yıl önce Kocaeli Büyükşehir'e oğlu Cengizhan Güloğlu ile yaptığı ziarette de iş mi istediği merak konusu oldu

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 70399 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4847 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
12.07.2019 00:50
"Donanımlı oğuluna iş arıyor". Yahu çıkıp deki;"benim oğlum bir baltaya sap olamadı..İşsiz..Çaresiz,bir baba olarak oğuluma iş arıyorum". Ben de bir yere kadar haklısın diyeyim..Bir yere kadar tabii.
Eko Can
10.07.2019 08:59
Doğruysa haber Sakaryalıya hakarettir yazık bu şehrin insanlarına yazık... Sakarya bunu haketmiyor bizdeki eko da kıyakçı çıktı vay be halbuki zekiden sonra umutluyduk sayın CB mız işte böyle işler bitriyor her yeri farkıdamısınız gerçi ne desek boş damadın ekonomi bakanı olduğu yerde
Falcı ali
08.07.2019 13:35
Abi artık bişey demiyorum adam işini görmek için kapılarını çalmış istediğini almış. Benimde belediyelerde belli mevkilerde tanıdıklarım var ama sıra bana gelmiyor.daha yakınları var sistem böyle gidiyor ne diyeyim Adalaetini seveyim dünya diyesim gelio...
Sinan A.
07.07.2019 23:12
Bu şehirde iş bulamayan hakkını alamayan gençler ve orta yaşlı vatandaslar, hergün yaptığım gibi Izmite çalışmaya gidip geliyorlar. Ve ordan kazandigimizi oraya harcıyoruz. Sayenizde şehirleşme neymis, trafik düzeni nasilmis, eğlence ne demekmis, trafikte insan önceliği nasıl oluyormuş öğrendik. Teşekkürler Sakaryanin belediye üyeleri.
Online Ziyaretçiler