Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Doğu Marmara'nın en büyük yapı marketi Pamukova'da açılıyor

1978 Yılından bu yana Pamuokova'dan torna tesviye, tarımsal sulama ve lastik gruplarıyla bölgesel olarak yaklaşık 14 bin kalem malzeme ile hizmet veren Urgancıoğlu Limitet Şirketi, Marmara'nın en büyük yapı marketini yine Pamukova'ya kazandırıyor.

20:01   |   07.07.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

 1978 yılında başladığı ticari hayatını günümüze değin başarılarla süsleyen Urgancıoğlu  Torna Tesviye Atölyesi ile çıktığı bu yolda otomotiv yedek parçaları, tarımsal sulama sistemleri ve en son olarak lastik grublarıyla bölgesel olarak yaklaşık 55.000 kalem malzemeyi Pamukova ve tüm bölgeye sunan köklü bir şirket olarak dikkatleri çekiyor.


Koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla, dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Urgancıoğlu Limitet Şirketi büyük bir projeyi daha hayata geçirmenin haklı gururnu yaşıyor.


Pamukova'da açılacak bölgenin en büyük yapı marketi ile başta Sakarya olmak üzere komşu illerinde büyük bir eksikliğini gidermeyi hedefleyen Urgancıoğlu Limitet Şirketi 12 Temmuz Cuma Günü bu büyük marketin açılışını yapıyor. 


Açılışsa tüm Sakarya ve bölge illerden davetlilerin gelmesi bekleniyor. Şirket yetkilileri açılışa tüm bölge halkının davetli olduğunu söyedi. Açılışa katılamayarak çelenk ve çiçek gönderme niyetinde olanlardan da bir ricalarının olduğunu belirten şirket yetkilileri, "Açılışa çiçek göndrecek dostlarımızın çiçek paralarını Payder'in hesaplarına bağış olarak göndermelerini rica ediyoruz. Bu sayede bölgemizin kalkınmasına ve tanıtımına büyük katkı sağlayan Payder Derneğine destek vermiş olcağız" dediler.


Payder Derneği Hesap Numaraları ise şöyle: Ziraat Bankası iban: TR600001000549824703395001

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 68654 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 11566 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
durul
12.07.2019 15:51
Urgancıoğlu şirketler topluluğu ve ailesi Sakarya ili için bir değerdir.
Esra
08.07.2019 17:40
Hayırlı olsun. Allah utandirmasin
Online Ziyaretçiler